Prezent na święta z dowozem? Wyślij bliskiemu prezent pod choinkę

W naszej polskiej tradycji przywykło się traktować Święta Bożego Narodzenia, jako czas spędzany wspólnie z całą rodziną. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Czasami na przeszkodzie stają dzielące nas kilometry lub wydarzenia losowe. Wtedy powinniśmy poszukać sposobu na to, by bliscy wiedzieli, że są obecni w naszych myślach i sercu. Prezent świąteczny z dowozem to jeden z nich. Zobacz, jakie są korzyści z tego typu rozwiązania. Sprawdź, jakie prezenty na gwiazdkę możesz wysłać swoim bliskim w tym wyjątkowym czasie.

Prezenty świąteczne z dowozem – zalety

Sięgając po tego typu rozwiązanie, możemy osiągnąć bardzo wiele. Przede wszystkim pozostaniemy wciąż wierni tradycji. Po drugie nasi bliscy, będą mieli pewność, że żadne okoliczności nie są w stanie sprawić, iż o nich zapomnimy. To także doskonały sposób na to, by okazać bliskim szacunek oraz podkreślić, jak bardzo chcielibyśmy, aby byli z nami w tym świątecznym czasie. Wysyłając prezent pod choinkę wraz z osobistymi życzeniami za pośrednictwem e-kwiaty, możemy też sprawić osobom dla nas ważnym prawdziwą niespodziankę oraz wywołać u nich lawinę pozytywnych emocji i wzruszeń. Warto też podkreślić, że usługa tego typu wiąże się z możliwością wyboru gotowych prezentów. Wtedy mamy też większą pewność, iż nasi bliscy znajdą pod choinką dokładnie to, co lubią.

Jaki prezent na Święta dla rodziców?

Powinno się w nim znaleźć coś, co uprzyjemni im ten świąteczny czas, a jednocześnie będzie współgrało z ich upodobaniami smakowymi. Pamiętajmy też, aby nasz prezent wzbogacić koniecznie osobistym akcentem. Z oferty prezentowej e-kwiaty, jako prezent na święta dla rodziców idealnie sprawdzi się wytworny kosz delikatesowy. Jest to zestaw wysokiej jakości produktów spożywczych jak: słodycze, kawa czy herbata. Aby nasz prezent świąteczny dla rodziców nabrał osobistego charakteru, powinniśmy dołączyć do niego butelkę pysznego wina. Rodzice z pewnością ucieszą się również z takich dodatków jak: oprawione w ramkę rodzinne zdjęcie oraz bilecik z ciepłymi życzeniami. Tym sposobem odczują naszą bliskość, a prezent stanie się dla nich czymś więcej niż tylko świąteczną niespodzianką. Nasza mama ucieszy się również, gdy zostanie obdarowana biżuterią – e-kwiaty ma w swojej ofercie również i takie propozycje prezentowe.

Co na prezent na Święta dla kuzyna i rodzeństwa?

W przypadku kuzynostwa, a także rodzeństwa doskonałym wyborem jest dobry alkohol i coś słodkiego. Dlatego wyślijmy im, jako prezent na Święta kosz z whisky lub innym mocnym trunkiem oraz czekoladkami. Taki upominek docenią zwłaszcza panowie. Dla siostry czy kuzynki wybierzmy kosz z winem lub likierem, czekoladą i kawą. Jeśli nasi bliscy posiadają dzieci, nie powinniśmy o nich zapominać. Milusińskich z pewnością ucieszy kosz wypełniony słodyczami. Maluchy będą natomiast zachwycone, gdy Mikołaj przywiezie im dodatkowo słodkiego pluszowego misia.

Najlepszy prezent na Święta dla dziadków

Dziadkom z racji wieku warto zafundować porcję zdrowia, ale i podarować im nieco radości. Jako prezent na Święta dla dziadków z oferty e-kwiaty idealnie sprawdzą się:

  • zestawy miodów pitnych;
  • kosze z suplementami z serii Biovital i słodyczami;
  • kosz z miodami, herbatą i syropami owocowymi.

Ze względu na fakt, że mamy do czynienia ze starszymi osobami, warto do prezentu dodać bukiet pięknych czerwonych róż. Możemy też pokusić się o dodatek w postaci butelki wina musującego. Obowiązkowo natomiast powinniśmy dołączyć do upominku bilecik z życzeniami. Miłym akcentem może też okazać się zdjęcie rodzinne w ramce – taki dodatek również znajdziemy na liście prezentowej e-kwiaty.

Jaki prezent na gwiazdkę wysłać przyjacielowi?

Tutaj rozwiązań jest naprawdę wiele. Przyjacielowi można podarować na przykład kosz z pralinkami, czekoladkami oraz kawą. Równie dobrym pomysłem będzie zestaw czekolad z dodatkiem kawy i pysznym alkoholem. Jeśli jest to osoba wyjątkowo dla nas ważna, dołączmy do upominku również bilecik z dedykacją czy życzeniami.

Trudno wymienić okoliczności, które są w stanie utrudnić nam spotkanie z bliskimi w czasie Bożego Narodzenia. Mogą to być względy zdrowotne, zobowiązania zawodowe czy inne losowe przypadki – jak, chociażby obecna trudna sytuacja epidemiczna. Przeszkodę mogą stanowić również kilometry oraz brak możliwości dotarcia na czas. Z tego względu możemy być zmuszeni do obchodzenia Świąt samotnie lub w gronie rodzinnym, ale mocno zredukowanym. Bez względu jednak na przyczynę, która spowoduje rozłąkę w tym wyjątkowym czasie, warto zadbać o to, by przywiązanie do tradycji zwyciężyło. Dlatego też skorzystanie z usługi: Wysyłka prezentów świątecznych za pośrednictwem e-kwiaty jest tu jak najbardziej na miejscu. Ten gest z pewnością nie zastąpi naszej obecności, ale wynagrodzi w pewien sposób jej brak. Najbardziej docenią go rodzice i dziadkowie oraz nasze dzieci, dla których niemożność bycia razem w Boże Narodzenie bywa wyjątkowo trudna do zniesienia. Z kolei kuzynostwo i rodzeństwo, a także najbliżsi przyjaciele poczują radość z pamięci o nich.

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.