E-Kwiaty.pl - Blog

 

Wszystkich Świętych 2018 - najładniejsze wiązanki, stroiki i kompozycje na cmentarz

Wielkimi krokami zbliża się święto Wszystkich Świętych. Pierwszy listopada to dla wielu z nas jedna z niewielu okazji, kiedy możemy pojechać w rodzinne strony, spędzić czas z najbliższymi i razem z nimi uczcić pamięć naszych zmarłych.

czytaj więcej »

 

 

Imieninowy bukiet dla Ani

Już 26 lipca imieniny Anny, a przecież każdy z nas ma jakąś Anię wśród rodziny i przyjaciół. Niezależnie od tego, czy twoja Ania jest ci babcią, mamą, czy córką z całą pewnością zasługuje na uwagę i pamięć w dniu swojego święta. Zadbaj, aby uśmiech zagościł na jej twarzy, obdarowując ją wyjątkowym prezentem.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty kupić mamie na Dzień Matki?

Dzień Matki świętowany jest w naszym kraju każdego 26 maja. To jeden z najpiękniejszych dni w roku. Nie dość, że wiosna w pełni, przyroda jest pełna wyrazistych barw, to jeszcze odwiedzamy swoje mamy! Prezenty, drobne i większe, kwiaty oraz życzenia - nimi wyrażamy swoje podziękowanie dla kobiety, która przez całe życie wspierała i zawsze jest po naszej stronie.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty wysłać na Dzień Kobiet?

Bukiet kwiatów jest bardzo uniwersalnym sposobem na obdarowanie jakiejkolwiek kobiety, jednak należy pamiętać, że nie każdy kolor jest odpowiedni na prezent dla szefowej i ukochanej.

czytaj więcej »

 

E-kwiaty Diamentem Forbesa 2018

Ekspres Kwiatowy w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2018.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty wybrać, a jakich unikać na dzień matki?

Dzień Matki to szczególna okoliczność. Chcemy podarować naszym mamom prezent, który odzwierciedlałby naszą wdzięczność i szacunek. Bez względu na nasz wiek i na wiek naszych mam, kwiaty zawsze wydają się stosownym podarkiem.

czytaj więcej »

 

Znaczenie koloru i liczby podarowanych kwiatów

O tym czy znaczenie koloru i liczby kwiatów ma jakiekolwiek znaczenie najlepiej dowiedzieć się zanim skomponujemy bukiet dla bliskiej osoby. Dla darczyńcy obie kwestie mogą być zupełnie nieistotne, ale dla osoby obdarowanej mogą mieć znaczenie kluczowe.

czytaj więcej »

 

Poznaj swoich zielonych przyjaciół

Kwiaty doniczkowe w ostatnim czasie wyjątkowo zyskały na popularności. Stanowią wspaniałe dopełnienie tak modnych ostatnio skandynawskich wnętrz. Zieleń jest elementem, który sprawia, że w naszych mieszkaniach robi się przytulnie i domowo.

czytaj więcej »

 

Jak wybrać kwiaty dla swojej kobiety?

Zapachy, kolory, kształty, faktury - wszystko czym się otaczamy, wprowadza w nas w określony nastrój. Kwiaty to rośliny tak różnorodne, o wielu barwach, że trudno znaleźć osobę niewrażliwą na ich piękno.

czytaj więcej »

 

 

po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Porozmawiaj z nami