E-Kwiaty.pl - Blog

 

Kwiaty na Dzień Kobiet 2020 - doradzamy jakie kupić

Dzień kobiet to doskonała okazja, aby obdarować swoją wybrankę miłym upominkiem, a najlepiej pięknym bukietem kwiatów. Mimo, że 8 marca kojarzy się głównie z czasami PRL i goździkami, to jednak jest to święto o wiele starsze, sięgające czasów starożytnych, kiedy to rzymianki w pierwszych dniach marca celebrowały macierzyństwo i płodność. W dzisiejszych czasach Dzień kobiet świętowany jest na całym świecie, w mniej lub bardziej huczny sposób.

czytaj więcej »

 

 

Ile róż wręczać na walentynki?

Walentynki 2020 zbliżają się wielkimi krokami! Miłość należy oczywiście celebrować na co dzień, ale Święto Zakochanych to doskonała okazja do zrobienia czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby - zaskoczenie jej uroczystą kolacją, wyjściem do kina lub teatru, bądź wspólne zorganizowanie romantycznego wyjazdu do SPA.

czytaj więcej »

 

Prezent na Dzień Ojca 2019 - Co kupić tacie?

Dzień Ojca, obchodzony w naszym kraju 23 czerwca, to święto, które ma swój rodowód w Stanach Zjednoczonych. To w 1910 roku mieszkanka stanu Waszyngton uznała, że skoro istnieje Dzień Matki, to warto świętować także Dzień Ojca...

czytaj więcej »

 

Dzień Matki - Kup kwiaty na 26 maja swojej mamie

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku, czyli Dzień Matki. To 26 maja one - mamy, zostają nagrodzone za trud, jaki włożyły w wychowanie dzieci i pielęgnowanie domowego ogniska. Mamy w polskich domach otrzymują upominki, najczęściej kwiaty i czekoladki, a od młodszych pociech laurki oraz radość z oglądania szkolnych przedstawień.

czytaj więcej »

 

Serwis E-kwiaty ma już 15 lat

Już od 15 lat jesteśmy z Wami na rynku. Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli sprawiło, że z niewielkiej firmy serwis E-kwiaty stał się jedną z czołowych kwiaciarni internetowych w Polsce.

czytaj więcej »

 

Jak wręczać kwiaty w firmie?

Kwiaty zawsze uważane są za uniwersalny, a przez to odpowiedni do każdej okazji prezent. Można je wręczać nie tylko paniom, ale także panom. Zwykle kwiaty otrzymuje nauczyciel na zakończenie roku, jubilat czy solenizant, w pracy obdarować można nimi koleżankę lub kolegę, który odniósł zawodowy sukces, odchodzi na emeryturę czy zmienia swoją zawodową drogę.

czytaj więcej »

 

Chcesz powiedzieć "Kocham Cię" kwiatami? Kwiaty - najlepszy prezent na walentynki

Walentynki to święto, które świetnie przyjęło się w naszej kulturze. Nie ma w tym niczego dziwnego: zapotrzebowanie na radosne dni, szczególnie zimą, jest ogromne. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by 14 lutego obdarzyć kogoś bliskiego miłym słowem, podarować mu wyjątkowy prezent albo zebrać się na odwagę i wyznać swoje uczucia. Wszystkie te najpiękniejsze można wyrazić za pomocą bukietu złożonego z wyjątkowych kwiatów.

czytaj więcej »

 

Kwiaty i prezenty na Dzień Babci

Dzień Babci zbliża się dużymi krokami. To jedno z najważniejszych świąt w roku, pod kątem uroczystości rodzinnych. Ukochana babcia to przecież symbol naszego dzieciństwa, rozpieszczania i miłości. To wyjątkowy dzień, który warto specjalnie uczcić. Każda babcia zasługuje na oryginalny prezent podarowany z serca. Sprawdźmy, jakie kwiaty na dzień babci zamówić.

czytaj więcej »

 

Wszystkich Świętych 2018 - najładniejsze wiązanki, stroiki i kompozycje na cmentarz

Wielkimi krokami zbliża się święto Wszystkich Świętych. Pierwszy listopada to dla wielu z nas jedna z niewielu okazji, kiedy możemy pojechać w rodzinne strony, spędzić czas z najbliższymi i razem z nimi uczcić pamięć naszych zmarłych.

czytaj więcej »

 

Imieninowy bukiet dla Ani

Już 26 lipca imieniny Anny, a przecież każdy z nas ma jakąś Anię wśród rodziny i przyjaciół. Niezależnie od tego, czy twoja Ania jest ci babcią, mamą, czy córką z całą pewnością zasługuje na uwagę i pamięć w dniu swojego święta. Zadbaj, aby uśmiech zagościł na jej twarzy, obdarowując ją wyjątkowym prezentem.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty kupić mamie na Dzień Matki?

Dzień Matki świętowany jest w naszym kraju każdego 26 maja. To jeden z najpiękniejszych dni w roku. Nie dość, że wiosna w pełni, przyroda jest pełna wyrazistych barw, to jeszcze odwiedzamy swoje mamy! Prezenty, drobne i większe, kwiaty oraz życzenia - nimi wyrażamy swoje podziękowanie dla kobiety, która przez całe życie wspierała i zawsze jest po naszej stronie.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty wysłać na Dzień Kobiet?

Bukiet kwiatów jest bardzo uniwersalnym sposobem na obdarowanie jakiejkolwiek kobiety, jednak należy pamiętać, że nie każdy kolor jest odpowiedni na prezent dla szefowej i ukochanej.

czytaj więcej »

 

E-kwiaty Diamentem Forbesa 2018

Ekspres Kwiatowy w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2018.

czytaj więcej »

 

Jakie kwiaty wybrać, a jakich unikać na dzień matki?

Dzień Matki to szczególna okoliczność. Chcemy podarować naszym mamom prezent, który odzwierciedlałby naszą wdzięczność i szacunek. Bez względu na nasz wiek i na wiek naszych mam, kwiaty zawsze wydają się stosownym podarkiem.

czytaj więcej »

 

Znaczenie koloru i liczby podarowanych kwiatów

O tym czy znaczenie koloru i liczby kwiatów ma jakiekolwiek znaczenie najlepiej dowiedzieć się zanim skomponujemy bukiet dla bliskiej osoby. Dla darczyńcy obie kwestie mogą być zupełnie nieistotne, ale dla osoby obdarowanej mogą mieć znaczenie kluczowe.

czytaj więcej »

 

Poznaj swoich zielonych przyjaciół

Kwiaty doniczkowe w ostatnim czasie wyjątkowo zyskały na popularności. Stanowią wspaniałe dopełnienie tak modnych ostatnio skandynawskich wnętrz. Zieleń jest elementem, który sprawia, że w naszych mieszkaniach robi się przytulnie i domowo.

czytaj więcej »

 

Jak wybrać kwiaty dla swojej kobiety?

Zapachy, kolory, kształty, faktury - wszystko czym się otaczamy, wprowadza w nas w określony nastrój. Kwiaty to rośliny tak różnorodne, o wielu barwach, że trudno znaleźć osobę niewrażliwą na ich piękno.

czytaj więcej »

 

 

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.