Serwis E-Kwiaty® ma już 15 lat

Już od 15 lat jesteśmy z Wami na rynku. Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli sprawiło, że z niewielkiej firmy serwis E-kwiaty® stał się jedną z czołowych kwiaciarni internetowych w Polsce. Przez 15 lat dostarczyliśmy ponad pół miliona zamówień, ponad 2 328 759 róż oraz nawiązaliśmy współpracę z 1600 kwiaciarniami partnerskimi w całej Polsce.

Jesteśmy najszybszą kwiaciarnią internetowa w Polsce, dlatego nazywamy się ekspresem kwiatowym. Dostarczamy kwiaty już nawet w 90 minut. Rekordem dostawy było dostarczenie urodzinowych kwiatów do Krakowa, które zajęło nam zaledwie 24 minuty.

W tym roku obchodzimy swój jubileusz i zapowiadamy, że będziemy się dalej rozwijać. Nasza historia zaczęła się w 2004 roku, kiedy dwóch młodych ludzi po studiach postanowili stworzyć serwis e-kwiaty®, który będzie dostarczał kwiaty do każdego miejsca w Polsce. W kolejnych latach firma rozszerzyła również swoją działalność o dostawę kwiatów na terenie całego świata.

Od początku istnienia rozwijamy nasze kategorie produktowe zgodnie z rynkowymi trendami, staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, odpowiadać na ich potrzeby i zadbać o najmniejszy szczegół. Możemy pochwalić się wieloma innowacjami, które udało się nam wdrożyć jako pierwsi na Polski rynek. Wprowadziliśmy m.in. usługę Kwiatobox, czyli wysyłkę świeżych kwiatów za pośrednictwem firmy kurierskiej. Również jako pierwsi zaoferowaliśmy naszym Klientom darmową możliwość skorzystania z wygodnego rozwiązania, jakim jest potwierdzenie dostawy SMS-em. Także możemy pochwalić się, że nasi Klienci jako pierwsi mieli możliwość dołączenia ramki ze swoim zdjęciem do Kwiatoboxów oraz koszy delikatesowych.

W ofercie naszego serwisu obecnie można znaleźć blisko 1500 różnych produktów. Oprócz standardowych bukietów są to m.in. kosze delikatesowe, biżuteria, alkohole oraz najnowszy hit: flowerboxy. Wkrótce uruchomimy również dla naszych Klientów specjalną aplikację mobilną, aby składanie zamówień, sprawdzanie statusu przesyłki oraz znalezienie najnowszych promocji było jeszcze łatwiejsze.

Przez 15 lat otrzymaliśmy wiele wyróżnień:

  • W 2012 roku otrzymaliśmy godło "Odkrycie roku 2012" w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2012.
  • W 2013 roku zajęliśmy II miejsce w konkursie Laur Konsumenta 2013 w kategorii przesyłki kwiatów. Również w 2013 roku staliśmy się drugą, co do rozpoznawalności wśród konsumentów marką w kategorii dostawy świeżych kwiatów.
  • W 2016 roku otrzymaliśmy srebrne godło Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Przesyłki kwiatowe".
  • W 2018 roku Ekspres Kwiatowy znalazł się również w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2018. Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Ranking jest od ponad dekady jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek polskiej edycji magazynu. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.
  • W 2019 roku, czyli naszym jubileuszowym roku zostaliśmy wyróżnieni w programie Laur Konsumenta/Klienta 2019 najbardziej elitarnym tytułem LAUR KONSUMENTA - LIDER XV-LECIA (2004-2019). Plebiscyt Laur Klienta/Konsumenta również obchodzi swój jubileusz 15 lat wyłaniając najpopularniejsze marki/produkty/usługi na polskim rynku. Wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcyjną Kapitułę Konkursową, która w swojej ocenie bierze pod uwagę popularność marki na polskim rynku oraz w projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich 15. lat. Analiza obecności marki w konkursie dokonywana jest ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich głosów oddanych na markę przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu. LAUR KONSUMENTA - LIDER XV-LECIA (2004-2019), stanowią nagrodę, odzwierciedlającą poziom zadowolenia i satysfakcji konsumentów w całej Polsce. Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Usług - Laur Konsumenta/Klienta, jest obecnie czołowym projektem promocyjnym w Polsce (wg badania GFK Polonia dla domu mediowego AEGIS MEDIA).

15 urodziny e-kwiaty®

Z okazji naszych urodzin na naszych klientów czeka wiele atrakcji m.in. specjalny konkurs urodzinowy, w którym do wygrania jest najnowszy iPhone Xr. Zapraszamy do udziału w konkursie https://www.e-kwiaty.pl/konkurs/mamy-juz-15-lat.html

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy mieli swój wkład w działalność naszej firmy na przestrzeni ostatnich lat. Naszym Klientom za to, że byli z nami i korzystali z naszych usług, jak również inspirowali nas do kolejnych działań, naszych Partnerom, że z uśmiechem realizowali nasze zamówienia terminowo i z najwyższą starannością oraz wszelkim osobom, które tworzą tą firmę na co dzień.

Czat z konsultantem
Zapisz się do newslettera
i odbierz bon w prezencie
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Zapisz się do newslettera
i odbierz bon w prezencie
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.