Poczta z Kwiatami - Zduńska Wola - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Zduńskiej Woli

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Zduńskiej Woli.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Zduńskiej Woli.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Zduńskiej Woli

Radość Życia
129,90 zł Dostawa gratis
Bukiet na Każdą Okazję
119,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Zaczarowany
139,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Dostojny
179,90 zł Dostawa gratis
Bukiet dla Kobiety
129,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Miłego Dnia
129,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Barwy szczęścia
129,90 zł Dostawa gratis
Bukiet z winem
159,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Zduńskiej Woli

Alpejski
159,90 zł Dostawa gratis
White
204,90 zł Dostawa gratis
Owocowa przyjemność
149,90 zł Dostawa gratis
Słodki Wedel
159,90 zł Dostawa gratis
Serce dla Kobiety
182,00 zł Dostawa gratis
Wyjątkowa okazja z winem
369,00 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Dziękuję za udaną współpracę. Wprawdzie zamówienie dotarło opóźnione, ale firma udzieliła rabatu na następne.
2017-09-01 12:18:49
Rafał Skonieczny
W dużych miastach dostawy bardzo szybkie-planowo,w mniejszych miejscowościach słabiej ale dostarczone w tym samym dniu.
2012-03-12 23:01:17
daniel lasecki
Przesyłka zgodnie z zamówieniem trafiła na czas w uzgodnione miejsce. Kwiaty świeże i pięknie ułożone. Polecam :)
2010-04-02 16:49:32
Jolanta Martyka

Kwiaty w Zduńskiej Woli

Poczta z kwiatami w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola - miasto w województwie łódzkim, leży niemal w samym sercu Polski, na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych zarówno drogowych, jak i kolejowych. Miasto zamieszkiwane przez nieco ponad 40 tysięcy osób, dzieli się na 11 części administracyjnych: Osmolin, Kolonia Karsznice, Nowe Miasto, Stęszyce, Krobanówek, Frajszyca, Swędzieniejewice, Osiedle Karsznice, Henryków, Rozomyśl i Zduny.

Niewielkie miasteczko wrosłe w nadwarciański krajobraz Wysoczyzny Łaskiej, oferuje wiele wartych zobaczenia zabytków. Znaleźć to można między innymi Muzeum - Dom Urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbego, skansen lokomotyw i urządzeń kolejowych oraz Muzeum Historii Miasta, które w interesujący sposób pokazuje jego losy. To właśnie tu, do Zduńskiej Woli, docierają nasze kwiaty na zamówienie!

E-kwiaty.pl to internetowa kwiaciarnia, w której naszą specjalizacją jest dostawa kwiatów na rozmaite okazje -teraz również na terenie Zduńskiej Woli. W ofercie znaleźć można wyjątkowe bukiety urodzinowe, imieninowe, ślubne, rocznicowe, gratulacyjne, wyrażające wdzięczność lub mówiące „przepraszam”. Proponujemy również bukiety na święta, takie jak Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Matki.

Kurier kwiatowy to prosta do zamówienia usługa. Wystarczy wybrać produkt z oferty naszej kwiaciarni online - dopasowany do okazji i upodobań odbiorcy, a następnie określić rozmiar kwiatowej przesyłki. Można również wybrać ewentualne dodatki, jak słodkości, wino czy miód pitny. Szybka dostawa w 24 h to zasługa współpracy z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych kraju, w tym również na terenie całej Zduńskiej Woli.

Jedyne w swoim rodzaju kwiatowe przesyłki, które prezentujemy na tej stronie, powstają ze starannie wyselekcjonowanych i zawsze świeżych kwiatów z najlepszych gatunków i w szerokiej gamie kolorystycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej internetowej kwiaciarni i skorzystania z usługi kwiatów na zamówienie z dostawą pod wskazany adres w Zduńskiej Woli.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.