Imieniny

Polecamy na imieniny

kwiaty i prezenty

Najlepsze

 

Kwiaty na Imieniny, Bukiety i Wiązanki

Celebrowanie imienin to wspaniała tradycja w naszym kraju. Wiele osób wciąż bardzo chętnie przyjmuje drobne upominki z tej okazji. Niektórzy imieniny świętują huczniej niż urodziny. My wiemy jedno - dzień imienin powinien być wyjątkowy dla solenizanta. Bliskiej osobie lub przyjacielowi możesz podarować oryginalny prezent na imieniny lub zachwycające kwiaty imieninowe. Nasza kwiaciarnia internetowa wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i oferuje eleganckie bukiety skomponowane specjalnie na imieniny.

Kwiaty na imieniny, które mamy przyjemność oferować to idealne rozwiązanie, aby okazać solenizantowi nie tylko pamięć i szacunek, ale również wyjątkową sympatię. Bukiety imieninowe to podarunek ponadczasowy, który zawsze sprawia radość i wywołuje uśmiech na twarzy. W naszej kwiaciarni internetowej znajdziesz kwiaty na imieniny w rozmaitym wydaniu. Oferujemy bukiety w rożnych wielkościach i wykonane z rozmaitych kwiatów. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz idealny bukiet dla bliskiej Ci osoby, a my go dostarczymy pod wskazany adres. Oprócz kwiatów proponujemy także prezenty na imieniny. Są to m.in. kosze wypełnione łakociami, elegancko zapakowane zestawy herbat lub nalewek.

Kwiaty

Bukiet Letnia łąka
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Tylko Ty
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty imieninowe
119,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Marzenie
119,90 zł Cena z dostawą!
11 róż
159,90 zł 143,91 zł Cena z dostawą!
Kwiatowe serce
109,90 zł Cena z dostawą!
FlowerBox Zalando I
289,90 zł 275,41 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Merci
159,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Kocham!
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet z winem
159,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Różowa Fantazja
139,90 zł Cena z dostawą!

Prezenty

Wyjątkowa okazja
279,00 zł Cena z dostawą!
Dla Babci z nalewką
179,00 zł Cena z dostawą!
Złoty blask
165,90 zł Cena z dostawą!
White
189,90 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny z whisky
327,00 zł Cena z dostawą!
Tort owocowy
169,90 zł Cena z dostawą!
Zdrowie Plus
209,90 zł Cena z dostawą!
Amerykański
159,00 zł Cena z dostawą!
Deser z przyjaciółką
189,90 zł Cena z dostawą!
Kawowo - czekoladowy
189,90 zł Cena z dostawą!
Kobiecy
179,90 zł Cena z dostawą!

Życzenia na odległość

Kwiaty zamawiane online mogą mieć dołączony gratis bilecik z osobistymi życzeniami. To, że nie możesz z kimś świętować jego imienin osobiście wcale nie oznacza, że nie możesz złożyć życzeń. Napisz od siebie kilka życzliwych słów, złóż życzenia, a my bardzo chętnie dostarczymy je razem z wybranym przez Ciebie bukietem.

Miła niespodzianka

Bukiet połączony z życzeniami z pewnością sprawi radość i uczyni imieniny pięknym i niezapomnianym dniem. Uśmiech na twarzy bliskiej osoby gwarantowany! Kwiaty z dostawą do domu pozwolą Ci pokazać, że pamiętasz o bliskich pomimo dzielących Was kilometrów! Wszystkie bukiety z naszej oferty są przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych kwiatów. Ich niepowtarzalną kompozycję gwarantują najlepsi floryści w Polsce.

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.