Poczta z Kwiatami - Żary - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Żarach

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Żar.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Żar.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Żarach

Bukiet Radosna chwila
109,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty Urodzinowe
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Letnia łąka
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Paleta Barw
109,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty na ślub
129,90 zł Dostawa gratis
Wyrazy Wdzięczności
149,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty Dużo Radości
119,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Żarach

Obfitości
215,00 zł 182,75 zł Dostawa gratis
Alpejski
159,90 zł Dostawa gratis
Wyjątkowa okazja z winem
369,00 zł Dostawa gratis
Na zdrowie!
145,00 zł Dostawa gratis
Amerykański
189,00 zł Dostawa gratis
Dziecięce słodkości
164,00 zł Dostawa gratis
Ekskluzywny
307,00 zł 260,95 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Realizacja zamówienia była perfekcyjna. Czas dostawy bukietu na pogrzeb był równierz idealny. Możliwośc realizacji zamóweinia wraz z dostawą w jeden dzień równierz imponująca.
2012-07-02 20:55:07
Paul Denys
Szczerze polecam. Mama zachwycona kwiatkami, a ja wzorową realizacją zamówienia.
2012-05-26 14:17:53
Bogusława Ścigała

Kwiaty w Żarach

Poczta z kwiatami w Żarach

Chciałbyś sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej Ci osobie mieszkającej w Żarach? Zastanawiasz się czy w tym stosunkowo niewielkim mieście jest szansa na realizację przesyłki kwiatowej? Oczywiście! Dzięki kwiaciarni internetowej e-kwiaty możesz zamówić kwiaty do każdego zakątka Żar, niezależnie czy będzie to Śródmieście, Zatorze, Koszary, Kunice czy Osiedle Lotnisko.

Okazji by sprawić komuś radość w ciągu roku jest wiele. Wiesz, że zbliża się jedna z nich lub dawno nie zerkałeś w kalendarz i jedna nadeszła szybciej niż myślałeś? Kwiaciarnia online sprawi, że zarówno zaplanujesz kwiatową przesyłkę, jak i zrealizujesz dostawę 24h lub nawet szybciej, jeśli tego będzie wymagała sytuacja. Większość naszych kwiatowych zamówień trafia do adresatów jeszcze tego samego dnia.

Wybierz interesujący Cię bukiet w kwiaciarni online, który będzie pasował do odpowiedniej okazji: ślubu, Dnia Matki, Babci, narodzin dziecka, ukończenia szkoły, urodzin, rocznicy lub nawet chcąc umilić komuś dzień, wskaż adresata i datę dostawy, a my zrealizujemy twoje zamówienie z pełną starannością.

Każde zamówienie możesz również zaplanować na konkretny termin, aby zostało doręczone dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. A po wręczeniu kwiatowej przesyłki otrzymasz potwierdzenie doręczenia.

Nasi zaprzyjaźnieni floryści przygotują świeży bukiet, który zaraz po przygotowaniu wyruszy w drogę i kwiatowy kurier doręczy go z uśmiechem pod wskazany adres na terenie Żar.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.