Kwiaty kurierem do Wrocławia? Sprawdź!

W dzisiejszym świecie niewiele pomysłów nie ma szansy na realizowanie. Nawet plan wysłania świeżego bukietu kwiatów z jednego krańca planety na drugi jest dziecinnie prosty w realizacji. Kurier kwiatowy z dowolnego punktu na ziemi do Wrocławia? Żaden problem!

Na czym polega usługa kuriera kwiatowego?

Kwiaty to niezwykle wymowny, ale i delikatny prezent. Szczególnie jeśli chcemy dostarczyć je za pomocą kuriera. Oczywiście trudno sobie wyobrazić nadawanie bukietu kwiatów w pocztowym okienku, a tym bardziej absurdalne zdaje się żywienie nadziei, że dotarłyby one do adresata w świeżej i schludnej formie. Ich naturalne piękno wymaga najlepszej logistyki doręczania. Nowoczesną usługę dostarczania kwiatów z dowozem można najprościej przedstawić za pomocą trzech etapów. Oto one:

1. Złożenie zamówienia

Klient w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy znajduje się w Polsce, czy za granicą, telefonicznie lub za pomocą strony wybranej kwiaciarni internetowej, wybiera wiązankę kwiatów z oferty danej kwiaciarni. Następnie składa zamówienie, realizuje płatność i podaje dane adresowe odbiorcy. W najlepszych kwiaciarniach oferujących kwiatowe dostawy ustalić można również konkretną godzinę lub porę dnia, w jakiej bukiet ma zostać dostarczony.

2. Wykonanie bukietu

Zamówienie zostaje przesłane do kwiaciarni znajdującej się jak najbliżej wskazanego miejsca doręczenia. Jeśli więc adresatem naszej poczty z kwiatami będzie mieszkaniec Wrocławia, jedna z tamtejszych kwiaciarni otrzyma i zrealizuje zamówienie. Wybierając zaufaną firmę dostarczającą kwiaty kurierem, możesz być pewien, że Twój bukiet zostanie skomponowany przez najlepszych florystów i będzie naprawdę cieszył oko.

3. Doręczenie kwiatów

Kurier doręcza świeże i pięknie ułożone kwiaty do adresata pod wskazany adres. Do domu, do miejsca pracy, do szpitala czy na uczelnię. Nawet, w wypadku, gdyby nie zastał odbiorcy w danym momencie, zostawi awizo i dostarczy bukiet w innym, dogodnym adresatowi terminie.

Z jakiej okazji wysłać kwiaty? Jakie rośliny wybrać?

Okazji do wręczenia bukietu kwiatów jest wiele, a wręcz, można zaryzykować stwierdzenie, że kwiaty są idealnym podarunkiem na każdą okazję. Urodziny, imieniny, gratulacje, podziękowania, wyrażenie tęsknoty, miłości czy sympatii. Przesłany „na odległość” prezent z okazji ślubu, chrzcin, osobistej rocznicy czy wyrazy kondolencji… a nawet spontaniczna niespodzianka, zupełnie bez okazji. Nie ma takiej okoliczności, której nie pasowałoby uświetnienie w postaci pięknego bukietu świeżych kwiatów.

Wielu ludzi może lekko niepokoić kwiatowy savoir vivre, czyli to, jaki konkretnie gatunek i kolor kwiatów pasuje najlepiej do danych okoliczności. Ale nie ma się czego obawiać, najlepsze kwiaciarnie internetowe przewidują w swoich ofertach gotowe kompozycje z podpowiedziami, do jakich okazji pasują najlepiej.

Kwiaty i upominek – duet idealny.

Choć pięknie ułożona wiązanka sama w sobie robi zawsze ogromne wrażenie, warto pomyśleć o dodaniu do niej choćby małego upominku. Pudełko czekoladek, puszka dobrej kawy lub herbaty, a może butelka wina? Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wysłanie kwiatów kurierem solo, czy w towarzystwie dodatkowego prezentu, w bardzo dobrym tonie będzie dołączenie do przesyłki małej karteczki z dedykacją, lub choćby podpisem. Tę „część roboty” również wykona za nas kwiaciarnia, w której zostanie zrealizowane nasze zamówienie.

Zarówno we Wrocławiu, jak i innych miastach Polski dostawa poczty z kwiatami działa bardzo prężnie i rzetelnie. Kwiaty zamówić można z dowolnego miejsca w kraju i na ziemi, korzystając z oferty którejś z naszych rodzimych kwiaciarni internetowych, na przykład e-kwiaty.pl.

Warto również wiedzieć, że zamówienia tego typu mogą być zrealizowane nawet tego samego dnia!

Jeśli więc wyobrażenie o tym, jak bliska Ci osoba uśmiecha się, a nawet wzrusza na widok przepięknego bukietu-niespodzianki wręczonego jej przez kwiatowego kuriera, nie czekaj, zrób jej niespodziewany prezent i wyślij przepiękny bukiet świeżych kwiatów już dziś.

Inne miasta:

Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Lublin | Gdańsk | Częstochowa | Łódź | Szczecin | Bydgoszcz | Katowice | Białystok | Gdynia | Kielce | Olsztyn | Toruń | Opole | Radom | Sosnowiec | Koszalin

Wrocław: opinie Klientów

Karolina Piekut
2019-03-21 09:00:10
Piękne i świeże kwiaty dotarły na czas, osoba obdarowana była bardzo zadowolona. Polecam 🙂
Artur Sztandera
2019-03-08 09:36:45
Wszystko w należytym porządku. Kwiaty zawsze świeże i dostarczone na czas. Serdecznie polecam :)
Monika Sykes
2019-02-13 22:30:36
Piękny bukiet z kolorowych tulipanów na Dzień Banci. Zamówienie bez problemu i na czas. Pan doręczyciel był bardzo miły.

Wrocław: najczęściej wysyłane

cena z dostawą89,90 zł
Bukiet Rozkwit
dostawa już jutro od 9:00 [ ? ]
cena z dostawą89,90 zł
Bukiet Mix kolorów
dostawa już jutro od 9:00 [ ? ]
cena z dostawą129,90 zł
Bukiet Miłego Dnia
dostawa już jutro od 9:00 [ ? ]
cena z dostawą109,90 zł
Kwiaty Urodzinowe
dostawa już jutro od 9:00 [ ? ]
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Porozmawiaj z nami