Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe!

Kwiaty od wieków powiązane są z wyrażaniem uczuć. Ich poszczególne gatunki, a nawet kolory, odzwierciedlają intencje darczyńcy i stopień zażyłości z obdarowywanym. Wręcza się je z wielu okazji - takich jak ślub, chrzciny czy urodziny, czy też bardziej spontanicznie - jako podziękowanie za mile spędzone popołudnie albo gościnę. Nie zawsze jednak można dostarczyć je osobiście. Co wtedy?

Bogaty wybór pod ręką

Praca, szkoła, zakupy, sprzątanie, opieka nad dzieckiem - to tylko niektóre zajęcia absorbujące większość osób każdego dnia. Czasem znalezienie chwili na wybór i kupno kwiatów graniczy z cudem. W takiej sytuacji niezastąpiona okaże się kwiaciarnia internetowa! W przeciwieństwie do stacjonarnego lokalu, online zobaczyć można więcej gotowych bukietów. Niektórzy tworzą też własne kompozycje. Niekiedy ilość wręczanych kwiatów ściśle łączy się z ilością lat czy dni, którą dana para spędziła wspólnie. A może chodzi o ocenę, jaką ukochana wnuczka otrzymała na maturze. W kwiaciarniach internetowych można wybrać liczbę kwiatów. Coraz popularniejsze stają się też bukiety w ozdobnych pudełkach. Wyglądają elegancko i łatwo przewieźć je samochodem bez uszkodzenia delikatnych płatków. Okazuje się jednak, że kwiaty to nie wszystko. Dodatek w postaci kokardy w ulubionym kolorze, serduszka czy liścik z miłym wpisem wywoła uśmiech na twarzy każdego odbiorcy. Oprócz tradycyjnych ozdób, w ostatnim czasie sporo osób dołącza do kwiatów większy upominek - czekoladki, alkohol czy maskotkę.

Gdy czas goni

Dostawa kwiatów bezpośrednio do drzwi ma jeszcze inną zaletę - umożliwia dostarczenie prezentu o ściśle określonej porze. Dla niejednego klienta znaczenie ma nie tylko dzień, ale też godzina! Korki, nadgodziny, a czasem nawet rozkładające przeziębienie uniemożliwiają dostarczenie ukochanej osobie upominku. Warto skorzystać wtedy z pomocy poczty z kwiatami. Tego typu usługi świadczone są także na terenie Warszawy. Na stronie internetowej e-kwiaty dokładnie opisano, w jaki sposób składać zamówienia i w jakich godzinach najlepiej jest to robić, w zależności od tego, kiedy usługa ma zostać wykonana. Poczta z dostawą kwiatów jest korzystnym rozwiązaniem także dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od osób, którym chcą wręczyć podarunek. Być może niejedna osoba już wielokrotnie chciała ofiarować coś przyjacielowi czy krewnemu z Warszawy, jednak przesłanie pamiątki pocztą w kopercie wydawało się być zbyt zwyczajne, a spotkanie twarzą w twarz - niemożliwe. Teraz takie osoby bez problemu mogą zrobić niespodziankę swoim bliskim!

Najważniejszy jest przekaz

Podczas wręczania komuś upominku największe znaczenie ma gest i to, co dany człowiek chce przekazać drugiej osobie. Jeśli są to wyrazy głębokiej miłości i oddania, warto postawić na symbol tego żarliwego uczucia - czerwone róże. Bukiet składający się z kilkudziesięciu ciemnoczerwonych kwiatów na pewno zrobi niesamowite wrażenie. W ramach podziękowań warto wybrać rośliny w delikatnych, pastelowych odcieniach. Kremowe czy herbaciane róże, pomarańczowe gerbery lub różowe lilie od razu przywiodą na pamięć miłe chwile i wywołają ciepłe uczucia. Kwiaty na przeprosiny mogą mieć intensywniejsze barwy, w tym wypadku jednak najważniejsze są gusta osoby przepraszanej - z pewnością jej ulubione kwiaty bardziej załagodzą zatarg niż pierwszy lepszy bukiet! Okazje są przeróżne, na szczęście wybierając kwiaty online, można wejść w odpowiednią kategorię i wybrać prezent najbardziej pasujący do okoliczności. W witrynie e-kwiaty dodatkowo przy każdym bukiecie zasugerowano pasujący dodatek, o którym w emocjach wielu zapomina.

Klienci indywidualni i nie tylko

Kwiaciarnia internetowa e-kwiaty zapewnia ekspresową dostawę bukietów także do firm. Zakupów dokonywać można na fakturę, a stali klienci mogą liczyć na rabaty. Bezpośrednia wysyłka kwiatów i upominków do kontrahentów czy pracowników w okresie świątecznym będzie miłym gestem. Kwiaty to jeden z lepszych pomysłów na prezent - warto więc co jakiś czas zrobić bliskim niespodziankę i dostarczyć im je prosto do drzwi!

Inne miasta:

Warszawa | Kraków | Wrocław | Poznań | Lublin | Gdańsk | Częstochowa | Łódź | Szczecin | Bydgoszcz | Katowice | Białystok | Gdynia | Kielce | Olsztyn | Toruń | Opole | Radom | Sosnowiec | Koszalin

Warszawa: opinie Klientów

Sławek O
2018-12-12 08:24:02
Jak zawsze solidnie i na czas. Polecam serdecznie
Monika Jasińska
2018-10-31 14:48:17
Bardzo dziękuję za piękne wiązanki.
Zbigniew Jabłoński
2018-10-15 23:46:04
Kwiaty zawsze na czas i zawsze świeże, polecam!

Warszawa: najczęściej wysyłane

cena z dostawą99,90 zł
Bukiet od 10 do 200 kolorowych tulipanów
dostawa nawet w 90 min. [ ? ]
cena z dostawą139,90 zł
Bukiet Wspomnienie Lata
dostawa nawet w 90 min. [ ? ]
cena z dostawą219,90 zł
Wiązanka Wieczny Pokój
dostawa nawet w 90 min. [ ? ]
cena z dostawą199,90 zł
Bukiet dla Niego
dostawa nawet w 90 min. [ ? ]
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Porozmawiaj z nami