Poczta z Kwiatami - Tarnowskie Góry - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Tarnowskich Górach

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Tarnowskich Gór.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Tarnowskich Gór.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Tarnowskich Górach

Bukiet Morska bryza
119,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Eksplozja kolorów
109,90 zł Dostawa gratis
Letnia Fantazja
119,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Romantyczny wieczór
189,90 zł Dostawa gratis
Rozchmurz się
119,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Wiosna w sercu
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Radości
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Dostojny
179,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Tarnowskich Górach

Deser z przyjaciółką
199,90 zł Dostawa gratis
Kawowo - czekoladowy
226,00 zł Dostawa gratis
Obfitości z winem
239,00 zł Dostawa gratis
Grecki
189,00 zł Dostawa gratis
Ekskluzywny z whisky
359,00 zł Dostawa gratis
Wesoły zajączek
179,00 zł 161,10 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Gorąco polecam
2021-05-23 03:25:20
Aneta Matejczyk
Bardzo dziekuje za dostarczenie zamówionego przeze mnie prezentu ze zdjęciem. Tato był mile wzruszony. Dziekuje za sprawna obsluge :)
2016-05-10 00:08:59
Justyna
Dziekuje za dostarczenie kwiatow z zestawem miodow na imieniny Taty. Był zaskoczony i zadowolony. Specjalne podziękowania przy ostatnim zamówieniu za pomyślne rozpatrzenie reklamacji i ponowne dostarczenie świeżych, ładnych kwiatów.
2015-07-17 13:53:03
Justyna
Dziekuje za dostarczenie kwiatow, choć zamówienie zrobiłam w ostatniej chwili.
2014-10-02 23:31:55
Justyna
Dziekuje za dostarczenie kwiatow, choć zamówienie zrobiłam w ostatniej chwili.
2014-10-02 23:31:55
Justyna
Dziekuje za dostarczenie kwiatow na ur. Taty. Był mile zaskoczony. Cała rodzina podziwiała bukiet.
2014-09-29 22:29:54
Justyna
Dziękuje za dostarczenie kwiatów. Bukiet się podobał. Obdarowani mile zaskoczeni, i o to chodzi :)
2014-08-04 00:14:47
Justyna
Byly łzy wruszenia i radosci. Mama zachwycona. Dziekuje :)
2012-06-01 22:15:47
Justyna

Kwiaty w Tarnowskich Górach

Poczta z kwiatami w Tarnowskich Górach

Istnieje wiele okazji i powodów, dla których warto wręczyć kwiaty bliskiej nam osobie. Czasem jednak brak czasu lub odległość nie pozwalają nam zrobić tego samodzielnie. Na szczęście, nie oznacza to, że musimy rezygnować ze sprawienia komuś radości kwiatowym podarunkiem. W takiej sytuacji wykorzystaj nowoczesne rozwiązanie, jakim jest kwiaciarnia online.

Nasza kwiaciarnia internetowa pozwoli ci podarować bukiet na terenie Tarnowskich Gór. Każda kwiatowa przesyłka, którą dostarczamy, tworzona jest w lokalnych kwiaciarniach, działających na terenie tego miasta. Dzięki temu wszystkie dowożone przez nas kwiaty na zamówienie prezentują się elegancko i świeżo. Z pewnością spełnią więc oczekiwania obdarowanej osoby.

Wybierając kwiaty na zamówienie oszczędzasz czas i pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz bowiem szeroki wybór bukietów na każdą okazję, które dostępne są w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dzięki oferowanej przez nas dostawie w 24h nie musisz zamawiać kwiatów ze sporym wyprzedzeniem i możesz mieć pewność, że dotrą na czas.

Obsługujemy cały teren Tarnowskich Gór. Docieramy do dzielnic takich jak Bobrowniki, Karłuszowiec, Puferki, Sowice czy Nowe Repty. Niezależnie od tego, gdzie mieszka osoba, którą pragniesz obdarować kwiatami, możesz mieć pewność, że dotrzemy do niej i wręczymy bukiet szybko i sprawnie. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Tarnowskich Gór.

Jeśli więc zbliża się wyjątkowa okazja, a ty nie możesz samodzielnie wręczyć prezentu osobie bliskiej twojemu sercu, zapoznaj się z szerokim wyborem bukietów i kompozycji kwiatowych dostępnych w naszej ofercie. Znajdziesz tu zarówno klasyczne, eleganckie bukiety, jak i oryginalne i nieszablonowe kompozycje dla miłośników nowoczesności.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.