Poczta z Kwiatami - Świętochłowice - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Świętochłowicach

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Świętochłowic.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Świętochłowic.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Świętochłowicach

Kwiaty Ogień uczuć
149,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Olśnienie
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Pomarańczowy Czar
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Dla Szefa
169,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Różowa Fantazja
99,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Urodzinowe
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiatowy Podarunek
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Pełnia szczęścia
109,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Świętochłowicach

Wyjątkowa okazja
279,00 zł Cena z dostawą!
Deser z przyjaciółką
189,90 zł Cena z dostawą!
Słodka Rozkosz
149,90 zł Cena z dostawą!
Alpejski
129,90 zł Cena z dostawą!
Zdrowie BIO
239,90 zł Cena z dostawą!
Kawowo - czekoladowy
189,90 zł Cena z dostawą!
Czarny Bocian
149,90 zł Cena z dostawą!
Na zdrowie!
129,90 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Polecam jak najbardziej. Piękne kwiaty :)
2016-06-20 21:16:55
Katarzyna Korzus

Kwiaty w Świętochłowicach

Poczta kwiatowa w Świętochłowicach

Świętochłowice - miasto usytuowane w samym sercu Konurbacji Górnośląskiej, oddalone zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego, jaką są Katowice. To jedno zaludnionych miejscowości w Polsce i w całej Europie, zamieszkiwane przez ok. 50 tys. osób, w którym to na 1 km2 przypada prawie 4 tys. osób.

Właśnie tu świadczymy nasze usługi kwiatowego kuriera. Oferta kwiaciarni online obejmuje wyjątkowe bukiety urodzinowe, imieninowe, ślubne, rocznicowe, gratulacyjne, wyrażające wdzięczność lub mówiące „przepraszam”, jak również te na specjalne okazje, takie jak Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Matki. Większość kwiatów na zamówienie dostępna jest w trzech rozmiarach - małym, średnim i dużym.

W naszej kwiaciarni internetowej tworzymy niepowtarzalne gotowe kompozycje kwiatowe na rozmaite okazje, które zachwycają świeżym zapachem i spójną stylistyką. Piękne bukiety to zasługa doświadczonych florystów, z którymi współpracujemy. Szczycimy się ekspresową dostawą w 24 h.

Niepowtarzalne kwiatowe przesyłki, zaprezentowane na tej stronie, powstają ze starannie wyselekcjonowanych i zawsze świeżych kwiatów z najlepszych gatunków i w szerokiej gamie kolorystycznej. Idealnym ich uzupełnieniem będą dodatki - czekoladki, wino czy miód pitny, które można dobrać podczas zamawiania dostawy kwiatów.

Zbliża się okazja, której najlepszym zwieńczeniem będą wręczone bliskiej osoby kwiaty? Nie możesz ich jednak podarować osobiści? Nic straconego - do akcji wkracza nasza kwiaciarnia internetowa, w której piękne bukiety przekazujemy do rąk mieszkańców Świętochłowic. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej internetowej kwiaciarni i skorzystania z usługi kwiatów na zamówienie.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.