Kwiaciarnia Słupsk - Poczta kwiatowa z darmową dostawą - e-Kwiaty

Poczta z kwiatami w Słupsku

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Słupska.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Słupska.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Słupsku

Kwiaty Dla Szefa
169,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty Pamiętam o Tobie
99,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Pocałunek Słońca
125,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty Dotyk Motyla
99,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty na ślub
129,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Koktajlowy
109,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Euforia Barw
109,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Dzień dobry
109,90 zł Darmowa dostawa

Najpopularniejsze prezenty w Słupsku

Obfitości z Czarną Żubrówką
279,00 zł Darmowa dostawa
Obfitości z winem
259,00 zł Darmowa dostawa
Dziecięce słodkości
179,90 zł Darmowa dostawa
Złoty blask z miodem pitnym
249,00 zł Darmowa dostawa
Delice
289,90 zł Darmowa dostawa
Wyjątkowa okazja
325,00 zł Darmowa dostawa
Złoty blask
199,90 zł Darmowa dostawa

Opinie zadowolonych Klientów

Zdecydowanie warte skorzystania ;)
2018-03-20 23:57:56
Radek
Zdecydowanie warte skorzystania ;)
2018-03-20 23:57:56
Radek
Zdecydowanie warte skorzystania ;)
2018-03-20 23:57:56
Radek
Zdecydowanie warte skorzystania ;)
2018-03-20 23:57:56
Radek
Zdecydowanie warte skorzystania ;)
2018-03-20 23:57:56
Radek
Super kwiatki, dostawa szybciutko... porządna firma. Pozdrawiam.
2018-03-08 08:46:01
Hubert Wyszkowski
Super kwiatki, dostawa szybciutko... porządna firma. Pozdrawiam.
2018-03-08 08:46:01
Hubert Wyszkowski
Bardzo dziękuję za zrealizowane zamówienie.Firma godna polecenia. Jesteście wspaniali.Osoba obdarowana szczęśliwa i mile zaskoczona,podarunek piękny. :)))
2016-02-14 11:19:26
Tomasz Jankowski

Kwiaty w Słupsku

Poczta z kwiatami w Słupsku

Niespodziewane prezenty sprawiają ogromną radość. Czasami nawet jeśli jesteśmy daleko od bliskiej nam osoby chcemy, aby poczuła się doceniona przekazując jej pozytywne emocje. Kwiaty od wieków ułatwiają wyrażanie uczuć przy różnych okazjach. Możesz przekazać podziękowania, życzenia, gratulacje, a nawet skruchę i przeprosiny dzięki kwiatowej przesyłce. Nasza kwiaciarnia internetowa umożliwia doręczenie unikalnej kompozycji dla wyjątkowej osoby pod każdym adresem na terenie Słupska.

Dawna siedziba książąt pomorskich jest pięknym reprezentantem pomorskich miast. Podczas spaceru można natrafić na wyjątkowe miejsca upamiętniające unikatową historię miasta i podziwiać dawną architekturę, a nawet odwiedzić Basztę Czarownic. Możemy zrealizować dostawę kwiatów w 24h na dowolny adres, od Śródmieścia po wszystkie osiedla i Lasek Południowy.

Kwiaty na zamówienie sprawią, że na twarzy obdarowanej osoby pojawi się uśmiech, a nawet łzy wzruszenia. Niepowtarzalne kompozycje doręczamy z najróżniejszych okazji, zarówno okolicznościowych urodzin, imienin, rocznicy, ślubu, Dnia Matki czy Babci, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb, jeśli potrzebujesz okazać skruchę i powiedzieć "przepraszam" lub "dziękuję". Możesz w ten sposób przekazać uczucia podczas Walentynek, bukiet czerwonych róż na pewno skradnie serce ukochanej.

Niejednokrotnie mówimy, że "liczy się pamięć", zamówienie przesyłki w kwiaciarni online to wyjątkowy sposób na jej okazanie. Dbamy o to, żeby do obdarowanej osoby dotarły najlepszej jakości kwiaty, tylko świeże i starannie dobrane. Za kompozycje odpowiadają wykwalifikowani floryści, którzy z pasja potrafią stworzyć prawdziwe florystyczne dzieła. Zapraszamy do wybrania jednej z nich w naszej ofercie, w której znajdują się jedynie autorskie zdjęcia. Kwiatowy kurier doręczy przesyłkę do rąk własnych wybranej przez Ciebie osoby na całym terenie Słupska.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.