Poczta z Kwiatami - Nowy Sącz - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Nowym Sączu

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Nowego Sącza.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Nowego Sącza.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Nowym Sączu

Wiosenny Mix
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty na ślub
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Dzień dobry
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Jesienny
119,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Koktajlowy
109,90 zł Cena z dostawą!
Bo jesteś Ty
129,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Urodzinowe
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Radosna Nowina
139,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Nowym Sączu

White
189,90 zł Cena z dostawą!
Dla Babci z nalewką
179,00 zł Cena z dostawą!
Kobiecy
179,90 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny
265,00 zł Cena z dostawą!
Obfitości z winem
219,00 zł Cena z dostawą!
Piracki
249,90 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny z winem
304,00 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Wszystko jak zawsze na czas i piekne kwiaty
2018-02-14 11:29:25
Karolina Kochanek
Polecam
2017-05-23 17:42:19
Iwona Korycka
Polecam
2017-05-23 17:42:19
Iwona Korycka
Super ekspres kwiatowy- pełen profesjonalizm.Świeże kwiaty i bardzo okazały bukiet.... a mina odbiorcy niezapomnianie bezcenna ;) Skorzystam jeszcze nie raz... Pozdrawiam
2012-09-05 17:34:49
Tomasz Sitek
E-kwiaty najbardziej profesjonalna firma w PL.Bukiety śliczne a co jest najwazniejsze odbiorcy kwiatów zawsze zadowoleni ;))Juz nigdy nie skorzystam z innej kwiaciarni.Pozdrawiam i życze powodzenia na przyszłe lata.:)))
2009-04-29 13:16:44
joanna burdacka
Za pośrednictwem tej kwiaciarni obdarowałam 2 osoby - obie były zachwycone. W najwyższych superlatywach opisywały zarówno jakość bukietu jak i sposób jego doręczenia. Myślę, że usługę tej firmy najlepiej opisują słowa z reklamy : uzyskany efekt, uśmiech i radość obdarowanego - bezcenne !
2009-03-18 19:02:43
Anna Skokoń

Kwiaty w Nowym Sączu

Poczta z kwiatami w Nowym Sączu

Nierzadko od bliskich nam osób dzielą nas dziesiątki, czy setki kilometrów. Rozwijając nasze usługi kwiaciarni internetowej umożliwiamy skorzystanie z kwiatowej poczty, którą nasz kurier doręczy już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Stworzone z największą dokładnością kwiatowe kompozycje zostaną dowiezione w dowolne miejsce na terenie miasta Nowy Sącz.

Przyjeżdżając pociągiem do Nowego Sącza wita nas zabytkowy dworzec, na pewno wyjątkowy na mapie Polski. Niedaleko stąd mijając urokliwe Planty można spacerem dojść do centrum miasta. Kwiatowy kurier doręczy kwiaty zarówno tutaj, jak i w inny obszar miasta. Miasto lokowano pod koniec XIII wieku i dzięki licznym przywilejom szybko się rozwijało. Charakteru nadają mu między innymi unikalne murale, które można zobaczyć w różnych punktach miasta.

Niezależnie od tego na jakim osiedlu mieszka osoba, którą chcesz obdarować i z jakiej okazji chcesz wręczyć kwiaty pomożemy Ci zrealizować niespodziankę i wywołać radość. Dla kwiatowego kuriera to żaden problem! Kwiaciarnia internetowa zrealizuje zamówienie nawet w 24h.

Jeśli szukasz bukietu z okazji urodzin, imienin, Dnia Mamy, Dnia Babci, czy narodzin dziecka sprawdź naszą bogatą ofertę niepowtarzalnych kompozycji. Realizujemy także zlecenie, które przekaże podziękowania, gratulacje lub pomoże powiedzieć "przepraszam", Kwiaty na zamówienie uświetnią takie okazje jak Walentynki, czy rocznicę ślubu.

Bukiety na zamówienie online tworzą doświadczeni floryści, którzy pieczołowicie dobierają rośliny wyłącznie świeże, z najlepszych gatunków. Wszystkie kompozycje są dokładnie fotografowane i opisane na naszej stronie. Wybierz tą, który sprawi najbliższym największą radość, a my doręczymy ją pod dowolny adres w Nowym Sączu!

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.