Kwiaciarnia Nowa Sól - Poczta kwiatowa z darmową dostawą - e-Kwiaty

Poczta z kwiatami w Nowej Soli

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Nowej Soli.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Nowej Soli.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Nowej Soli

Bukiet dla Basi
109,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Słoneczne życzenia
109,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty Bukiet Wzajemności
99,90 zł Darmowa dostawa
Wrześniowy poranek
109,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet na Każdą Okazję
119,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Barwy szczęścia
129,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet z grzańcem
179,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty dla Niego
149,90 zł Darmowa dostawa

Najpopularniejsze prezenty w Nowej Soli

Swojskie smaki z wódką Żurek
199,00 zł Darmowa dostawa
Z życzeniami zdrowia
269,00 zł Darmowa dostawa
Ekskluzywny z winem
359,90 zł Darmowa dostawa
Karmel z miodem pitnym
229,90 zł Darmowa dostawa
Ekskluzywny z whisky
379,90 zł Darmowa dostawa
Zdrowie Plus
209,90 zł Darmowa dostawa
Classic
179,90 zł Darmowa dostawa
Złoty blask
189,90 zł Darmowa dostawa

Opinie zadowolonych Klientów

Dostawa na najwyższym poziomie , kwiaty swieże ,ładne na czas ! Super
2012-02-14 21:00:19
Arkadiusz Brzezinski

Kwiaty w Nowej Soli

Poczta z kwiatami w Nowej Soli

Nowa Sól jest miastem powiatowym położonym w województwie lubuskim. Uzyskała status gminy miejskiej  i stanowi siedzibę władz powiatowych. Położona jest nad Odrą w zachodniej części Wzgórz Dalkowskich rozciągających się w Pradolinie Barycko-Głogowskiej. Prawa miejskie Nowa Sól otrzymała w roku 1743  decyzją króla Prus Fryderyka II.

Pragniesz sprawić radość bliskiej osobie wręczając jej piękne kwiaty? Chcesz okazać komuś pamięć, a może wyrazić wdzięczność lub skruchę? Na przeszkodzie w osobistym wręczeniu kwiatów stoją jednak dzielące was kilometry? Teraz to nie problem! Skorzystaj z usługi kuriera kwiatowego.

Nasza kwiaciarnia online oferuje niepowtarzalne gotowe kompozycje kwiatowe na rozmaite okazje - od urodzin, przez ślub i rocznicę, po narodziny dziecka. Zachęcamy również do zamawiania oryginalnych bukietów specjalnych, na Walentynki, Dzień Matki, Dzień Kobiet i inne ważne święta. Tworzymy oprócz tego udane wyjątkowe bukiety na przeprosiny i na podziękowanie.

Kwiaty na zamówienie powstają dzięki współpracy z doświadczonymi florystami, korzystającymi przy tym ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych gatunków, w szerokiej gamie kolorystycznej i w trzech wariantach rozmiaru do wyboru. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, do których skierowana jest dostawa kwiatów.

Jak działa kwiatowa przesyłka? W celu złożenia zamówienia na kwiaty, prosimy o wybranie bukietu z oferty naszej kwiaciarni internetowej oraz dopasowanie ewentualnych dodatków, takie jak słodkości, wino czy miód pitny. Dostawa w 24 h w ustalonym wcześniej terminie i o podanych godzinach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostawy kwiatów!

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.