Poczta z Kwiatami - Nowa Sól - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Nowej Soli

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Nowej Soli.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Nowej Soli.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Nowej Soli

Bukiet Romantyczny wieczór
169,90 zł Cena z dostawą!
Rozchmurz się
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Jesienne Oczarowanie
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Olśnienie
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Bo jesteś z Szumisiem
359,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Pomyślności!
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Gorący Powiew Słońca
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Słodka Idylla
109,90 zł 98,91 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Nowej Soli

Dark z winem czerwonym
225,00 zł Cena z dostawą!
Classic
149,90 zł Cena z dostawą!
Harmonia smaku
159,90 zł Cena z dostawą!
Deserowy z czerwonym winem
169,90 zł Cena z dostawą!
Grecki
171,00 zł Cena z dostawą!
Piracki
249,90 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny z whisky
327,00 zł Cena z dostawą!
Wyjątkowa okazja
279,00 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Dostawa na najwyższym poziomie , kwiaty swieże ,ładne na czas ! Super
2012-02-14 21:00:19
Arkadiusz Brzezinski

Kwiaty w Nowej Soli

Poczta z kwiatami w Nowej Soli

Nowa Sól jest miastem powiatowym położonym w województwie lubuskim. Uzyskała status gminy miejskiej  i stanowi siedzibę władz powiatowych. Położona jest nad Odrą w zachodniej części Wzgórz Dalkowskich rozciągających się w Pradolinie Barycko-Głogowskiej. Prawa miejskie Nowa Sól otrzymała w roku 1743  decyzją króla Prus Fryderyka II.

Pragniesz sprawić radość bliskiej osobie wręczając jej piękne kwiaty? Chcesz okazać komuś pamięć, a może wyrazić wdzięczność lub skruchę? Na przeszkodzie w osobistym wręczeniu kwiatów stoją jednak dzielące was kilometry? Teraz to nie problem! Skorzystaj z usługi kuriera kwiatowego.

Nasza kwiaciarnia online oferuje niepowtarzalne gotowe kompozycje kwiatowe na rozmaite okazje - od urodzin, przez ślub i rocznicę, po narodziny dziecka. Zachęcamy również do zamawiania oryginalnych bukietów specjalnych, na Walentynki, Dzień Matki, Dzień Kobiet i inne ważne święta. Tworzymy oprócz tego udane wyjątkowe bukiety na przeprosiny i na podziękowanie.

Kwiaty na zamówienie powstają dzięki współpracy z doświadczonymi florystami, korzystającymi przy tym ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych gatunków, w szerokiej gamie kolorystycznej i w trzech wariantach rozmiaru do wyboru. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, do których skierowana jest dostawa kwiatów.

Jak działa kwiatowa przesyłka? W celu złożenia zamówienia na kwiaty, prosimy o wybranie bukietu z oferty naszej kwiaciarni internetowej oraz dopasowanie ewentualnych dodatków, takie jak słodkości, wino czy miód pitny. Dostawa w 24 h w ustalonym wcześniej terminie i o podanych godzinach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostawy kwiatów!

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.