Poczta z Kwiatami - Mysłowice - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Mysłowicach

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Mysłowic.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Mysłowic.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Mysłowicach

Bukiet Zakochany
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Radości
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Dotyk Motyla
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Bo jesteś z Szumisiem
359,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Złota jesień
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Słodka Idylla
109,90 zł 98,91 zł Cena z dostawą!
Kwiaty dla Niego
149,90 zł Cena z dostawą!
Wiosenne Przebudzenie
109,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Mysłowicach

Słynny Jim
229,00 zł Cena z dostawą!
Grecki
171,00 zł Cena z dostawą!
Dark z miodem pitnym
220,00 zł Cena z dostawą!
Elegancka czerń
174,00 zł Cena z dostawą!
Myśliwski
269,00 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny z winem
304,00 zł Cena z dostawą!
Kobiecy
179,90 zł Cena z dostawą!
Rozgrzewająca przyjemność
159,90 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Kwiaty w Mysłowicach

Poczta z kwiatami w Mysłowicach

Pachnące świeżością kwiaty to jeden z najdoskonalszych sposobów okazywania uczuć i wyrażania pamięci o drugiej osobie. Niestety, często dzielące nas kilometry uniemożliwiają osobiste wręczenie miłego dla oka bukietu. Na szczęście, rozwiązaniem tego problemu jest internetowa kwiaciarnia E-kwiaty.pl. Wyjątkowe kwiatowe kompozycje dostarczamy na terenie niemal całej Polski, teraz również w Mysłowicach!

Mysłowice – średnich rozmiarów miasto w województwie śląskim, leżące w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, na skrzyżowaniu tras E40 i E75, na południowy wschód od Katowic i Sosnowca. Są jednym jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Historia miasta sięga 1360 r.

Cenisz swój czas i wygodę? Kwiaty z dostawą w Mysłowicach to usługa miara na szyta na miarę potrzeb osób takich jak Ty. Złożenia zamówienia na starannie skomponowany bukiet jest bowiem niezwykle proste – wystarczy wybrać dopasowany do okazji bukiet, wskazując przy tym jego rozmiar oraz dobrać ewentualne dodatki, jak słodkie czekoladki czy wino.

A wszystko to bez wychodzenia z domu, dzięki zaledwie kilku kliknięciom na ekranie telefonu lub komputera. Dostawa w 24 h to gwarancja niezawodnej realizacji zamówienia na podany adres w Mysłowicach. Przesyłkę dostarczymy w ustalonym wcześniej terminie i godzinach – wywołując szczery uśmiech lub wzruszenie na twarzy obdarowanej osoby.

Świeże kwiaty z najlepszych gatunków, w rękach naszych doświadczonych florystów stają się żywymi dziełami sztuki. Doskonale uświetnią rozmaite okazje – od urodzin, przez ślub, rocznicę i narodziny dziecka, po święta, takie jak Walentynki, Dzień Matki czy Dzień Kobiet. Tworzymy także unikatowe bukiety na przeprosiny i na podziękowanie.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.