Kwiaciarnia Mysłowice - Poczta kwiatowa z darmową dostawą - e-Kwiaty

Poczta z kwiatami w Mysłowicach

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Mysłowic.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Mysłowic.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Mysłowicach

Bukiet Pocałunek Słońca
125,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Słodka Idylla
109,90 zł 98,91 zł Darmowa dostawa
Bukiet Jesienny
119,90 zł Darmowa dostawa
Kwiaty Różowa Fantazja
139,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Pomarańczowy Czar
129,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Letni romans
119,90 zł Darmowa dostawa
Wyrazy Wdzięczności
149,90 zł Darmowa dostawa
Bukiet Słoneczny
129,90 zł Darmowa dostawa

Najpopularniejsze prezenty w Mysłowicach

Rozgrzewająca przyjemność
205,00 zł Darmowa dostawa
Delice z wódką w kolorze czarnym
329,00 zł Darmowa dostawa
Owocowa przyjemność z winem
189,90 zł Darmowa dostawa
Black
185,00 zł Darmowa dostawa
Wanilia
189,90 zł Darmowa dostawa
Owocowa przyjemność z likierem
199,90 zł Darmowa dostawa
Złoty blask z winem musującym
245,00 zł Darmowa dostawa
Złoty blask
199,90 zł Darmowa dostawa

Opinie zadowolonych Klientów

Kwiaty nieco różniły się od tych na zdjęciu ale i tak jestem zadowolony jak dziewczyna dostaje i się cieszy
2021-06-10 17:31:28
Mariusz xyz

Kwiaty w Mysłowicach

Poczta z kwiatami w Mysłowicach

Pachnące świeżością kwiaty to jeden z najdoskonalszych sposobów okazywania uczuć i wyrażania pamięci o drugiej osobie. Niestety, często dzielące nas kilometry uniemożliwiają osobiste wręczenie miłego dla oka bukietu. Na szczęście, rozwiązaniem tego problemu jest internetowa kwiaciarnia E-kwiaty.pl. Wyjątkowe kwiatowe kompozycje dostarczamy na terenie niemal całej Polski, teraz również w Mysłowicach!

Mysłowice – średnich rozmiarów miasto w województwie śląskim, leżące w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, na skrzyżowaniu tras E40 i E75, na południowy wschód od Katowic i Sosnowca. Są jednym jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Historia miasta sięga 1360 r.

Cenisz swój czas i wygodę? Kwiaty z dostawą w Mysłowicach to usługa miara na szyta na miarę potrzeb osób takich jak Ty. Złożenia zamówienia na starannie skomponowany bukiet jest bowiem niezwykle proste – wystarczy wybrać dopasowany do okazji bukiet, wskazując przy tym jego rozmiar oraz dobrać ewentualne dodatki, jak słodkie czekoladki czy wino.

A wszystko to bez wychodzenia z domu, dzięki zaledwie kilku kliknięciom na ekranie telefonu lub komputera. Dostawa w 24 h to gwarancja niezawodnej realizacji zamówienia na podany adres w Mysłowicach. Przesyłkę dostarczymy w ustalonym wcześniej terminie i godzinach – wywołując szczery uśmiech lub wzruszenie na twarzy obdarowanej osoby.

Świeże kwiaty z najlepszych gatunków, w rękach naszych doświadczonych florystów stają się żywymi dziełami sztuki. Doskonale uświetnią rozmaite okazje – od urodzin, przez ślub, rocznicę i narodziny dziecka, po święta, takie jak Walentynki, Dzień Matki czy Dzień Kobiet. Tworzymy także unikatowe bukiety na przeprosiny i na podziękowanie.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.