Poczta z Kwiatami - Mikołów - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Mikołowie

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Mikołowa.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Mikołowa.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Mikołowie

Moje Przeznaczenie
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Babie Lato
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Jesienne Oczarowanie
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Morska bryza
119,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty dla Niego
149,90 zł Cena z dostawą!
Najlepszej na świecie
129,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Zwiastun Wiosny
119,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Barwy szczęścia
129,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Mikłowie

Piracki
249,90 zł Cena z dostawą!
Dostojny
257,00 zł Cena z dostawą!
Czarny Bocian ze szklanką
220,00 zł Cena z dostawą!
Myśliwski
269,00 zł Cena z dostawą!
Wyjątkowa okazja z winem
319,00 zł Cena z dostawą!
Słodki Wedel
139,90 zł Cena z dostawą!
Ekskluzywny z whisky
327,00 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Super kwiaciarnia, dostarczone na czas, bardzo polecam!
2015-05-26 15:57:00
Michał Mikłasz
dziękuję bardzo wszystkie zamówienia były dostarczone na czas polecam wszystkim tą stronkę,pozdrawiam serdecznie:)
2009-03-15 20:30:01
karol zabrocki

Kwiaty w Mikołowie

Poczta z kwiatami w Mikołowie

Mikołów jest miastem leżącym w południowej części Polski, w województwie śląskim, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1222 r. Zawiera ją dokument nadania przez księcia opolskiego Kazimierza przywilejów biskupowi wrocławskiemu. Powierzchnia Mikołowa wynosi blisko 80 kilometrów kwadratowych.

Mikołów graniczy bezpośrednio ze stolicą województwa - Katowicami, a oprócz tego z Rudą Śląską, Łaziskami Górnymi, Orzeszem, Tychami, Wyrami, Ornontowicami i Paniówkami. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie przynależało do województwa katowickiego. Według danych pochodzących z 31 grudnia 2019 roku w Mikołów zamieszkuje 41 014 osób.

I to właśnie tu, w dogodnie zlokalizowanym Mikołowie na Śląsku, niezmiennie z pełnym zaangażowaniem doręczamy piękne i pachnące kwiaty na zamówienie. To zasługa współpracy z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych działających na terenie całego kraju - w tym również w Mikołowie. Sprawna i bezproblemowa dostawa w 24 h to nasza specjalność!

W ofercie naszej kwiaciarni online znaleźć można szeroki wybór gotowych kompozycji na niemal każdą okazję. Urodziny, imieniny, śluby, rocznice, narodziny dziecka, a może coroczne święta, takie jak Walentynki, Dzień Babci czy Dzień Matki? Bez względu na okoliczności, z dbałością o detale przygotujemy wyjątkowy, dopasowany do okazji i upodobań obdarowanej osoby bukiet, który jako kurier kwiatowy dostarczymy pod wybrany adres w Mikołowie.

Niepowtarzalne kwiatowe przesyłki, które oferuje nasza kwiaciarnia online, powstają od zawsze i na zawsze ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych gatunków i w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kwiaciarni oraz do skorzystania z usługi, jaką jest dostawa kwiatów i oryginalnych zestawów prezentowych ze słodkościami czy alkoholem w roli głównej.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.