Poczta z Kwiatami - Mikołów - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Mikołowie

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Mikołowa.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Mikołowa.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Mikołowie

Bukiet Barwy słońca
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Euforia Barw
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Dzień dobry
109,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty Od Serca
99,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Letni ogród
115,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Radości
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Morska bryza
119,90 zł Dostawa gratis
Kwiatowy Podarunek
109,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Mikłowie

Słodki Upominek
159,90 zł Dostawa gratis
Kosz Smakosza II
160,00 zł 144,00 zł Dostawa gratis
Słodka Rozkosz
169,90 zł Dostawa gratis
Obfitości
215,00 zł 182,75 zł Dostawa gratis
Elegancka czerń
219,00 zł Dostawa gratis
Chwila piękna
249,00 zł 211,65 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Super kwiaciarnia, dostarczone na czas, bardzo polecam!
2015-05-26 15:57:00
Michał Mikłasz
dziękuję bardzo wszystkie zamówienia były dostarczone na czas polecam wszystkim tą stronkę,pozdrawiam serdecznie:)
2009-03-15 20:30:01
karol zabrocki

Kwiaty w Mikołowie

Poczta z kwiatami w Mikołowie

Mikołów jest miastem leżącym w południowej części Polski, w województwie śląskim, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1222 r. Zawiera ją dokument nadania przez księcia opolskiego Kazimierza przywilejów biskupowi wrocławskiemu. Powierzchnia Mikołowa wynosi blisko 80 kilometrów kwadratowych.

Mikołów graniczy bezpośrednio ze stolicą województwa - Katowicami, a oprócz tego z Rudą Śląską, Łaziskami Górnymi, Orzeszem, Tychami, Wyrami, Ornontowicami i Paniówkami. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie przynależało do województwa katowickiego. Według danych pochodzących z 31 grudnia 2019 roku w Mikołów zamieszkuje 41 014 osób.

I to właśnie tu, w dogodnie zlokalizowanym Mikołowie na Śląsku, niezmiennie z pełnym zaangażowaniem doręczamy piękne i pachnące kwiaty na zamówienie. To zasługa współpracy z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych działających na terenie całego kraju - w tym również w Mikołowie. Sprawna i bezproblemowa dostawa w 24 h to nasza specjalność!

W ofercie naszej kwiaciarni online znaleźć można szeroki wybór gotowych kompozycji na niemal każdą okazję. Urodziny, imieniny, śluby, rocznice, narodziny dziecka, a może coroczne święta, takie jak Walentynki, Dzień Babci czy Dzień Matki? Bez względu na okoliczności, z dbałością o detale przygotujemy wyjątkowy, dopasowany do okazji i upodobań obdarowanej osoby bukiet, który jako kurier kwiatowy dostarczymy pod wybrany adres w Mikołowie.

Niepowtarzalne kwiatowe przesyłki, które oferuje nasza kwiaciarnia online, powstają od zawsze i na zawsze ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych gatunków i w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kwiaciarni oraz do skorzystania z usługi, jaką jest dostawa kwiatów i oryginalnych zestawów prezentowych ze słodkościami czy alkoholem w roli głównej.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.