Poczta z Kwiatami - Dębica - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Dębicy

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Dębicy.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Dębicy.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Dębicy

Kwiaty Radosna Nowina
139,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet dla Kobiety
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Słodki pocałunek
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Barwy szczęścia
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Dla Ciebie
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Dostojny
179,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Dotyk Motyla
99,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Nutka Elegancji
99,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Dębicy

Gold
359,00 zł Cena z dostawą!
Zestaw winny
179,90 zł Cena z dostawą!
Dark z winem czerwonym
225,00 zł Cena z dostawą!
Jaś wędrowniczek
147,00 zł Cena z dostawą!
Alpejski
129,90 zł Cena z dostawą!
Elegancki szkot
262,00 zł Cena z dostawą!
Kawowo - czekoladowy
189,90 zł Cena z dostawą!
Dark z winem musującym
225,00 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

W dużych miastach dostawy bardzo szybkie-planowo,w mniejszych miejscowościach słabiej ale dostarczone w tym samym dniu.
2012-03-12 23:01:17
daniel lasecki
wszystko świetnie i na czas
2009-11-17 13:22:17
Szymon Harasim
Wszystko bardzo dobrze i sprawnie i co najważniejsze: adresat zadowolony:)
2009-09-24 15:36:04
Szymon Harasim

Kwiaty w Dębicy

Poczta kwiatowa w Dębicy

Świeże, cięte kwiaty, ułożone w eleganckiej i efektownej kompozycji, to prezent, który zawsze cieszy. Doskonale sprawdzają się jako podarunek z każdej okazji – imieniny, urodziny, święto czy jubileusz. Są również świetną niespodzianką zupełnie bez okazji, bo po prostu pomogą nam wyrazić uczucia, które w sobie skrywamy.

Niestety, nie zawsze możemy samodzielnie wręczyć ich osobie, którą kochamy. W takich sytuacjach warto skorzystać z rozwiązania, które oferuje nasza kwiaciarnia online. Kwiatowa przesyłka, bo o niej mowa, pozwoli wywołać uśmiech na twarzy bliskiej ci osoby, nawet jeśli nie możesz zrobić tego osobiście.

Wśród wielu miast, na terenie których działamy, znajduje się również Dębica. Współpracując z lokalnymi kwiaciarniami tworzymy kwiaty na zamówienie, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki współpracy z florystami z Dębicy nasze bukiety są zawsze świeże – nie muszą bowiem spędzić w transporcie wielu godzin.

Co jeszcze możemy ci zaoferować? Przede wszystkim to, że kwiaty na pewno dotrą do odbiorcy. Dostawa w 24h obejmuje wszystkie zakątki miasta. Bliska ci osoba znajduje się w centrum miasta? A może mieszka na Osiedlu Świętosława lub Mickiewicza? To nieistotne – z naszą ofertą możesz mieć pewność, że na czas zostanie obdarowana pięknym bukietem.

Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Jako kwiaciarnia online oferujemy szeroki wybór bukietów na każdą okazję. Znajdziesz wśród nich zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, niecodzienne kompozycje. Wybierz więc tę idealną i już dziś spraw radość bliskiej twojemu sercu osobie.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.