Poczta z Kwiatami - Dąbrowa Górnicza - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Dąbrowie Górniczej

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Dąbrowy Górniczej.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Dąbrowy Górniczej.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Dąbrowie Górniczej

Bukiet Olśnienie
109,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet z winem
159,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Marzenie
99,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet z grzańcem
179,90 zł Cena z dostawą!
Bo jesteś Ty
129,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Uśmiech lata
109,90 zł Cena z dostawą!
Kwiaty Pamiętam o Tobie
89,90 zł Cena z dostawą!
Bukiet Miłego Dnia
129,90 zł Cena z dostawą!

Najpopularniejsze prezenty w Dąbrowie Górniczej

Kosz Harmonia smaku
209,90 zł 167,92 zł Cena z dostawą!
Zestaw Chwila przyjemności
149,90 zł Cena z dostawą!
Zestaw Owocowa przyjemność
214,90 zł 171,92 zł Cena z dostawą!
Kosz Obfitości
219,83 zł 175,86 zł Cena z dostawą!
Zestaw Klasztorny angoba
207,60 zł 166,08 zł Cena z dostawą!
Kosz Słodki Wedel
184,90 zł 147,92 zł Cena z dostawą!
Kosz Smakosza II
170,95 zł 136,76 zł Cena z dostawą!
Zestaw White
239,90 zł 191,92 zł Cena z dostawą!

Opinie zadowolonych Klientów

Cudowne kwiaty . Świeże, pachnące i piękne .Dostawa na czas . Mama zawsze zadowolona z kwiatow i prezentów .
2019-02-27 23:50:25
Aleksandra Więckowska
Zamawiam od dłuższego czasu. Kwiaty zawsze świeże, pięknie ułożone, całość robi pozytywne wrażenie. Przesyłka dociera o umówionej godzinie. Rodzice jak i Dziadkowie zachwyceni i wzruszeni. Firma godna polecenia. Dziękuję.
2018-02-28 12:54:07
Aleksandra Więckowska Więckowska
piekny bukiet, obdarowani zachwyceni.
2013-04-29 17:07:15
Tomasz Kisiliczyk

Kwiaty w Dąbrowie Górniczej

Poczta z kwiatami w Dąbrowie Górniczej

Zachwycające kwiaty z dostawą do Dąbrowy Górniczej? Zamów je w E-kwiaty.pl – wyjątkowej kwiaciarni online, w której oferujemy najpiękniejsze kompozycje bukietów z szybką dostawą w 24 h! Współpracujemy z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych na terenie całego kraju, w tym w Dąbrowie Górniczej.

Dąbrowa Górnicza, w której realizujemy usługi kuriera kwiatowego, swoją nazwę zawdzięcza lasom dębowym porastającym niegdyś jej tereny. Powstała w wyniku połączenia się wielu mniejszych miejscowości w czasach intensywnego rozwoju przemysłu w regionie. Obecnie stanowi największe powierzchniowo miasto województwa śląskiego.

Miasto, na terenie którego oferujemy nasze niepowtarzalne kwiatowe przesyłki, leży przy trasie S1, nieopodal Będzina, na pograniczu konurbacji górnośląskiej i Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest głównym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Dopasowane do okazji kwiaty dostarczymy w umówionym terminie pod dowolny adres na terenie całego miasta.

W internetowej kwiaciarni oferujemy niepowtarzalne gotowe kompozycje kwiatowe na rozmaite okazje, w tym bukiety: urodzinowe, imieninowe, ślubne, rocznicowe, gratulacyjne, wyrażające wdzięczność lub mówiące „przepraszam”. A także na specjalne okazje, takie jak Walentynki czy Dzień Matki. Większość kwiatów na zamówienie dostępna jest w trzech wersjach – małej, średniej i dużej.

Przygotowaniem wyszukanych kwiatowych kompozycji zajmują się wyspecjalizowani floryści. Ich bogate doświadczenie w tworzeniu bukietów na różne okazje znajduje odzwierciedlenie w niepowtarzalnych wiązankach, powstających ze starannie wyselekcjonowanych i zawsze świeżych kwiatów z najlepszych gatunków i w szerokiej gamie kolorystycznej. Sprawdź naszą ofertę i już teraz zamów dostawę kwiatów dla bliskich w Dąbrowie Górniczej!

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.