Jak wysłać komuś kwiaty za granicę?

Kwiaty z okazji urodzin, imienin, czy jako podziękowanie, to wciąż najbardziej popularny sposób okazania uczuć. Bukiet możemy dostarczyć osobiście, składając wizytę danej osobie. Co jednak w sytuacji, gdy mieszka ona zbyt daleko? Wtedy możemy posiłkować się usługą, jaką jest wysyłka kwiatów. Sprawdź, czy wiesz, jak wysłać komuś kwiaty za granicę.

Kiedy można wysłać komuś kwiaty za granicę?

Tak naprawdę okazji do tego, by wysłać komuś kwiaty za granicę, istnieje naprawdę sporo. Przede wszystkim możemy w ten sposób uczcić ważny jubileusz naszych bliskich. Inne okoliczności to święta takie, jak Dzień Matki czy Ojca lub Święto Dziadka lub Babci. Na wysłanie kwiatów za granicę możemy też zdecydować się w sytuacji, kiedy nie damy rady z różnych przyczyn od nas niezależnych, zjawić się na ważnej rodzinnej uroczystości. Warto w ten sposób podkreślić również swoją tęsknotę za osobą, która przebywa z dala od nas, a z powodu pandemii nie istnieje opcja osobistego kontaktu.

Czy warto wysyłać komuś kwiaty za granicę?

Oczywiście, że tak. Przede wszystkim uczcimy tym sposobem pamięć o adresacie. Taki gest najszybciej docenią dziadkowie. Dla nich nasza pamięć o nich jest bezcenna. Po drugie wysyłając kwiaty za granicę, możemy wywołać u odbiorcy falę pozytywnych emocji. Na pewno ucieszy go fakt, że jest dla nas tak ważny. Poza tym, takie wysłanie kwiatów będzie stanowiło dla niego miłe zaskoczenie i nieoczekiwaną niespodziankę. Tego rodzaju gest pomoże nam też podtrzymać bliskie relacje z członkami rodziny, czy osobami wyjątkowo dla nas bliskimi. Niekiedy odległość sprawia, że nie możemy się z nimi spotkać osobiście. Możemy z nimi co prawda porozmawiać. Jednak to kwiaty pomogą nam głębiej wyrazić to, co czujemy. Jest to także namacalny dowód dla odbiorcy, iż bardzo zależy nam na utrzymaniu istniejącej więzi.

Jakie kwiaty wysłać za granicę?

Tak naprawdę istnieją tu dwie wskazówki. Pierwsza dotyczy tego, jakie relacje łączą nas z adresatem bukietu. Durga odnosi się do okazji, którą zamierzamy w ten sposób uczcić. W obu przypadkach, w razie wątpliwości mamy do dyspozycji gotowe bukiety tematyczne na różne okazje. Warto przy tym podkreślić, że każdorazowo otrzymujemy gwarancję dostarczenia świeżych kwiatów naszemu adresatowi.

Wysyłanie kwiatów z Polski za granicę

Jak wysłać kwiaty za granicę z Polski? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę kwiaciarni świadczącej usługę dostawy kwiatów za granicę. Wybrać określony kraj i zapoznać się z dostępnymi wariantami wysyłki. Następnie wystarczy określić datę i godzinę, kiedy chcielibyśmy, aby nasza wysyłka dotarła pod wskazany adres. Co ważniejsze – dzięki temu możemy dokonać zamówienia z kilkutygodniowym czy miesięcznym wyprzedzeniem. To nie pozwoli nam zapomnieć o danej okoliczności. Kolejny krok to podanie danych adresata. Pamiętajmy, że do naszej kwiatowej wysyłki możemy też dołączyć personalizowany bilecik z dedykacją. Teoretycznie taki drobiazg może wywołać u adresata jeszcze więcej pozytywnych emocji i wzruszeń. Ostatnia czynność to wybór formy opłaty. Później już tylko czekamy, aby nasza wysyłka dotarła na miejsce.

Wysyłanie kwiatów z zagranicy do Polski

Mieszkając za granicą, również możemy zamówić usługę wysyłki kwiatów. Procedura wygląda dokładnie tak samo. Różnica dotyczy jedynie wyboru kierunku – wtedy „zagranica” będzie tożsama z kierunkiem, jakim jest Polska. W ten sposób możemy wysłać kwiaty za granicę nie tylko komuś z rodziny. Tą metodą możemy także przesłać bukiety: ślubne, gratulacyjne, a nawet świąteczne.

Kiedy sam kwiatek to za mało?

Oczywiście wysłane kwiaty potrafią sprawić sporo radości adresatowi i wywołać uśmiech na jego twarzy. Jednak niekiedy sam bukiet to za mało. Wtedy możemy zamówić i wysłać także specjalnie skomponowany kosz prezentowy. Składają się na niego produkty spożywcze, czyli: dobrej jakości słodycze, miody, wyroby alkoholowe. Dla osób starszych – jak dziadek czy babcia – można wybrać z kolei wariant zawierający dodatkowo środek wzmacniający ich zdrowie, odporność i serce. Taki wyjątkowy upominek sprawdzi się właściwie w każdej okoliczności. Istnieją jednak pewne wyjątkowe sytuacje, kiedy jest on wręcz wskazany. Warto o nim pomyśleć zwłaszcza wtedy, gdy z adresatem bukietu łączą nas wyjątkowo ciepłe relacje. Można się nim też posiłkować, kiedy od dłuższego już czasu nie mamy osobistego kontaktu z bliską nam osobą.

Wysyłając komuś kwiaty za granicę przez internet, możemy wywołać u niego wiele pozytywnych emocji. Sprawić mu prawdziwą niespodziankę. Możemy w ten sposób dać mu wyraźnie znać, że wciąż jest obecny w naszych: sercu i myślach. Wybierając opcję z koszem słodkości, dodatkowo możemy sprawić, że adresat poczuje się wyjątkowo dla nas ważny. Nie bójmy się zatem tej formy okazywania uczuć na odległość. Tym bardziej że dostawa kwiatów za granicę jest obecnie bardzo popularna i można z niej skorzystać w dowolnym momencie. To samo dotyczy koszy upominkowych, które mogą stanowić świetne uzupełnienie kwiatowego upominku.

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.