Imieninowy bukiet dla Ani

Już 26 lipca imieniny Anny, a przecież każdy z nas ma jakąś Anię wśród rodziny i przyjaciół. Niezależnie od tego, czy twoja Ania jest ci babcią, mamą, czy córką z całą pewnością zasługuje na uwagę i pamięć w dniu swojego święta. Zadbaj, aby uśmiech zagościł na jej twarzy, obdarowując ją wyjątkowym prezentem. Imię Anna pochodzi od hebrajskiego słowa channah oznaczającego wdzięk i łaskę. Liczbą sprzyjającą osobom o tym imieniu jest 3, kolorem niebieski, a rośliną czarna jagoda… Ale Anki są przecież różne i nie każda ucieszy się z trzech niebieskich jagód... Jaki zatem prezent wybrać dla naszej wyjątkowej Ani? Specjalnie dla niej wybierz wyjątkowy bukiet.

Babcia Ania, ciocia Andzia?

Kiedy chciałbyś obdarować Annę, która ma już swoje lata, wybierz klasyczny bukiet, który powie: Pomyślności! Subtelna wiązanka z róż, goździków i margerytek z pewnością ucieszy każdą Anię. Do kwiatów dobierz ulubione smakołyki solenizantki, kosz z życzeniami zdrowia, lub wyśmienity miód pitny, który doda słodyczy imieninowej herbatce. Pamiętaj, aby dołączyć bilecik z życzeniami od serca.

Sto lat pani Aniu!

Koleżanka z pracy, zaprzyjaźniona pani doktor, a może sąsiadka, która zawsze poratuje szklanką cukru? Jeśli bardzo lubisz Anię, ale nie znacie się zbyt dobrze, wybierz uniwersalny, ale jakże efektowny Bukiet z najlepszymi życzeniami. Kompozycja w różowej tonacji złożona z róż, lilii i goździków to doskonały wybór, jeśli darzysz Annę sympatią i chcesz pokazać, że pamiętasz o jej święcie.

Kiedy Anna jest tą jedyną

Jeśli wybranka twego serca nosi to piękne imię, postaraj się, aby w dniu imienin poczuła się szczególnie doceniona. Zachwyci ją z pewnością imponujący bukiet czerwonych róż, który w twoim imieniu powie jej: Kocham. Kiedy twoja ukochana Ania nie przepada za różami, wybierz oryginalną wiązankę promiennych letnich słoneczników lub innych sezonowych kwiatów. Aby nie pozostawić żadnych wątpliwości co do twoich uczuć dołącz do bukietu elegancki naszyjnik w kształcie serca oraz bilecik z wyrazami miłości.

Niespodzianki dla Anki-skakanki

A co w przypadku kiedy nasza solenizantka chodzi jeszcze do szkoły lub przedszkola? A może wcale jeszcze nie chodzi? Świetnym wyborem będą radosne, kolorowe kompozycje kwiatowe. Dla nastoletniej, zbuntowanej Anki dobrym prezentem będzie bukiet Rozchmurz się, połączone w nim fioletowe margerytki i kremowe gerbery tworzą jedyną w swoim rodzaju wiązankę. Dla malutkiej Ani warto z kolei wybrać prosty, niewielki bukiet, odpowiedni do jej małych rączek. Kwiaty Pogodny dzień, to świetny wybór, który uzupełnić możesz o uroczego pluszowego misia lub kosz pełen Dziecięcych słodkości.

 

Czat z konsultantem
Zapisz się do newslettera
i odbierz bon w prezencie
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Zapisz się do newslettera
i odbierz bon w prezencie
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.