Poczta z Kwiatami - Oświęcim - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Oświęcimiu

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Oświęcimia.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Oświęcimia.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Oświęcimiu

Kwiatowy Podarunek
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Jesienny
119,90 zł Dostawa gratis
Radość Życia
129,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty Pamiętam o Tobie
99,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty W dniu Twojego święta
129,90 zł 116,91 zł Dostawa gratis
Bukiet Letnia łąka
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Morska bryza
119,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Oświęcimiu

Kosz Smakosza II
160,00 zł 144,00 zł Dostawa gratis
Harmonia smaku
178,00 zł Dostawa gratis
Kosz Herbaciany Premium
215,00 zł Dostawa gratis
Słynny Jim
249,00 zł Dostawa gratis
Obfitości z winem
239,00 zł Dostawa gratis
Amerykański
189,00 zł Dostawa gratis
Słodki Upominek
159,90 zł Dostawa gratis
Wyjątkowa okazja z whisky
395,00 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Wielokrotnie robilam zamowienie i kazda obdarowana osoba byla zachwycona . Wszystko odbylo sie solidnie i na czas . Brawo
2018-05-24 22:46:08
sylwia skalska-cichon
Wielokrotnie robilam zamowienie i kazda obdarowana osoba byla zachwycona . Wszystko odbylo sie solidnie i na czas . Brawo
2018-05-24 22:46:08
sylwia skalska-cichon
Polecam wszystkim Mamusia była zachwycona kwiatami, jak również panem który dostarczył kwiaty był bardzo miły :) korzystałam z serwisu po raz pierwszy i to był strzał w dziesiątkę.
2012-05-25 17:17:55
Ewa Syska

Kwiaty w Oświęcimiu

Poczta z kwiatami w Oświęcimiu

Szukasz oryginalnego sposobu na sprawienie radości, podziękowanie, gratulacje lub przeprosiny bliskiej Ci osobie mieszkającej w Oświęcimiu? Choć dzielą Was odległe kilometry wciąż możesz doręczyć jej wyjątkową kwiatową przesyłkę.

Zastanawiasz się czy dostawa kwiatów będzie sprawnie zrealizowana na terenie Oświęcimia? Bez obaw nasz kwiatowy kurier dotrze z Twoim zamówieniem na każde osieldle, od Starego Miasta po Błonie, Zasole czy Stare Stawy i każdy dowolny adres w Oświęcimiu.

Wybierz bukiet, który wyrazi dokładnie to, co chcesz powiedzieć, a my zrealizujemy dostawę w 24 h. Jeśli chcesz zaplanować doręczenie kwiatów z wyprzedzeniem, oczywiście, masz taką możliwość. Wskaż podczas składania zamówienia dokładną datę, a w tym dniu kurier pojawi się z bukietem pod wskazanymi drzwiami.

Na naszej stronie e-kwiaty.pl znajdziesz wiązanki na specjalne okazje jak ślub, narodziny, Walentynki, rocznice, urodziny, Dzień Mamy, Dzień babci, ale też takie, które po prostu sprawią radość lub powiedzą przepraszam. Możesz dołączyć do nich własne życzenia i wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Autorskie zdjęcia w kwiaciarni online wskazują, jak dokładnie będzie wyglądał wybrany bukiet. Nasi floryści przygotowują wiązanki wyłącznie ze świeżych kwiatów, kurierzy doręczają je zaraz po przygotowaniu. Dzięki temu kwiaty będą długo cieszyć oczy. Spraw prawdziwą niespodziankę bliskiej osobie!

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.