Poczta z Kwiatami - Ostrowiec Świętokrzyski - Kwiaciarnia z Darmową Dostawą

Poczta z kwiatami w Ostrowcu Świętokrzyskim

Nasze atuty:

Nasi lokalni floryści z przyjemnością stworzą dla Ciebie wyjątkowy bukiet z gwarancją świeżości, wraz z dostawą do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Imieniny, Urodziny, Ślub, a może Dzień Matki? Każda okazja jest dobra, aby wysłać kwiaty do Ostrowca Świętokrzyskiego.

To niezwykle proste. Najpierw wybierz idealny bukiet, następnie podaj adresata i potwierdź zamówienie. Przesyłka zostanie ekspresowo dostarczona kurierem jeszcze tego samego, lub następnego dnia.

Dlaczego warto

Niezależni floryści

Współpracujemy wyłącznie z zaprzyjaźnionymi florystami, pracującymi w małych, lokalnych kwiaciarniach. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet będzie przygotowany z najwyższą starannością.

Najszybsza dostawa

E-kwiaty.pl to prawdziwy kwiatowy ekspres. Jako jedyni na polskim rynku oferujemy dostawę nawet w 90 minut od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia.

Gwarancja jakości

Twój bukiet zostanie starannie skomponowany w pobliskiej kwiaciarni dosłownie chwilę przed jego dostarczeniem. Dzięki temu wybrana przez Ciebie osoba otrzyma najświeższe kwiaty.

Najpopularniejsze bukiety w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bukiet Barwy słońca
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Dla Ciebie
149,90 zł Dostawa gratis
Kwiaty Urodzinowe
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Letnia łąka
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Słoneczne życzenia
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Koktajlowy
109,90 zł Dostawa gratis
Bukiet Euforia Barw
109,90 zł Dostawa gratis

Najpopularniejsze prezenty w Ostrowcu Świętokrzyskim

Złoty blask
189,90 zł Dostawa gratis
Elegancka czerń
219,00 zł Dostawa gratis
Ekskluzywny
307,00 zł 260,95 zł Dostawa gratis
Kosz Herbaciany Premium
215,00 zł Dostawa gratis
Alpejski
159,90 zł Dostawa gratis
Dla Mamy z nalewką
195,00 zł Dostawa gratis
Słodki Upominek
159,90 zł Dostawa gratis
Owocowa przyjemność
149,90 zł Dostawa gratis

Opinie zadowolonych Klientów

Bardzo szybka i udana transakcja, dziękuję
2018-01-16 16:22:53
Agnieszka Karcz
Witam! Bardzo serdecznie dziękuję za zrealizowanie dzisiejszego zamówienia. Kwiaty były naprawdę piękne. Zamówienie dotarło na miejsce i na czas. Wszystko odbyło się naprawdę wzorcowo. Adresatka była zachwycona. Właśnie zyskali Państwo wierną klientkę. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów i coraz to nowych, równie zadowolonych klientów.
2012-02-22 23:05:56
paulina makowska

Kwiaty w Ostrowcu Świętokrzyskim

Poczta z kwiatami w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kwiaty to ponadczasowy prezent, za pomocą którego możemy wyrazić miłość, przyjaźń czy wdzięczność. Pomagają nam przeprosić kogoś, pogratulować, okazać, że o nim pamiętamy lub złożyć najserdeczniejsze życzenia z wielu różnych okazji. Od zawsze sprawiają radość i zachwycają swoim pięknym wyglądem i zapachem.

Choć w Ostrowcu Świętokrzyskim nie brakuje kwiaciarni tworzących piękne bukiety na każdą okazję, nie zawsze jednak mamy możliwość skorzystania z ich usług. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest kwiaciarnia internetowa. Dzięki niej zamówimy kwiatową przesyłkę, która zostanie dostarczona pod wskazany przez nas adres.

Kurier kwiatowy oferuje dostawę w 24h, co oznacza, że piękny bukiet stworzony przez jedną z ostrowickich kwiaciarni możesz zamówić w każdym momencie. Jest to rozwiązanie szybkie, wygodne i proste - wprost idealne dla osób, które mimo natłoku obowiązków chcą pokazać bliskim sobie osobom, że pamiętają i darzą je uczuciem.

Kwiaty na zamówienie to również doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możesz sprawić komuś niespodziankę. Nasza kwiaciarnia online  oferuje różnorodne bukiety, wśród których znajdziesz kompozycje na każdą okazję. Są wśród nich zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, odważne kompozycje. Z pewnością znajdziesz więc tę idealną.

Dostawa kwiatów w Ostrowcu Świętokrzyskim obejmuje teren całego miasta. Nasi kurierzy docierają do każdego z osiedli. Wśród obsługiwanych terenów możemy wymienić między innymi Śródmieście, Kamienną, Ludwików, Hutnicze, Częstocice, Kuźnię, Kolonię Robotniczą czy Pułanki. Niezależnie, gdzie mieszka bliska ci osoba, możesz więc zaskoczyć ją piękną kompozycją kwiatową.

Kwiaty do innego miasta?

Porozmawiaj z nami
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.