Wyślij kwiaty do Wielkiej Brytanii

Polecamy kwiaty do Wielkiej Brytanii

W kulturze brytyjskiej wiele jest kwiatowych symboli. Białe i czerwone róże nawiązują do Wojny Dwóch Róż czyli sporu Yorków z Lancasterami, której finał zaowocował powstaniem symbolu biało-czerwonej róży zwanej Różą Tudorów. Symbolem Walii pozostaje żonkil, a Szkocji - kłujący oset. Jest jeszcze czerwony mak - jak głosi opowieść, te właśnie kwiaty wyrosły na flandryjskiej ziemi po toczonych tam krwawych walkach.

Brytyjczycy kochają kwiaty tak samo jak Polacy. Nic więc dziwnego, że obdarowywanie się kwiatami jest dla obu nacji ważne i znaczące. Jeśli twoi bliscy i przyjaciele mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii, wysyłka kwiatów za granicę jest doskonałą możliwością dowiedzenia im, że nawet z dala od kraju są dla kogoś ważni i że pamiętamy o ich urodzinach, imieninach, rocznicach.

Jak wysłać kwiaty do UK przez internet?

Wysyłka kwiatów za granicę jest prosta. Z naszej strony internetowej możesz wybrać gotowy bukiet. Możesz także wybrać kosz smakołyków i zapisać dowolny produkt w ulubionych - zawsze będziesz mógł ponowić zamówienie. Pamiętaj o jednodniowym wyprzedzeniu, jeśli chcesz, żeby kwiaty koniecznie dotarły na czas!

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Kupując kwiaty online pamiętaj o podaniu adresu i numeru telefonu kontaktowego odbiorcy. Kwiaty do Wielkiej Brytanii wysłane przez naszą stronę internetową dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wyobraź sobie jak miła to będzie niespodzianka, kiedy do drzwi bliskiej ci osoby zapuka kurier z bukietem świeżych kwiatów.

po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Porozmawiaj z nami