DOSTARCZAMY KWIATY DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE
 
Kwiaciarnia Internetowa Ekspres kwiatowy E-kwiaty działa w oparciu o starannie wyselekcjonowane kwiaciarnie, które są rozmieszczone na terytorium całej Polski. W każdej z nich pracują pasjonaci florystyki - ludzie, których doświadczenie w zakresie układania kompozycji kwiatowych gwarantuje ich niepowtarzalność i oryginalność. Dbają oni również o to, by dostarczane kwiaty były zawsze starannie dobrane oraz świeże.
By sprostać wymaganiom klientów w zakresie jakości i terminów dostawy przesyłek kwiatowych ilość kwiaciarni z nami współpracujących w 2018 roku przekroczyła 1100. Nasza sieć jest nieustannie rozbudowywana. Dbamy również o to, by oferta, którą prezentujemy była szeroka - dopasowana do indywidualnych gustów.
Z myślą o klientach, którzy na co dzień nie mają dostępu do Internetu, uruchomiliśmy w większości miast w Polsce, usługę osobistego zamówienia dostawy kwiatów bezpośrednio w naszej kwiaciarni partnerskiej.
Aby uzyskać informacje o najbliższej kwiaciarni partnerskiej E-Kwiaty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 250 14 15.
po podaniu e-maila będziesz otrzymywać kody promocyjne, informacje o promocjach,
wyprzedażach, konkursach oraz nowościach e-kwiaty.pl.
Porozmawiaj z nami